Hasan Ali Kaldırım Galatasaray’a mı Geliyor?

» karma » Hasan Ali Kaldırım Galatasaray’a mı Geliyor?

  Galatasaray yaz sezonu yaklaşırken transfer çalışmalarına devam ediyor. Son dakika betsitem giriş   haberlerinde Hasan Ali Kaldırım’ın Galatasaray’a geleceği iddaa edildi. Sezon sonu Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan Hasan Ali Kaldırım’ı Galatasaray’ın gündeme aldığı yazıldı. Önümüzdeki sezon için sol bek arayışları devam eden Galatasaray sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Hasan Ali Kaldırım ile ilgilendiği haberi […]

 

Galatasaray yaz sezonu yaklaşırken transfer çalışmalarına devam ediyor. Son dakika betsitem giriş   haberlerinde Hasan Ali Kaldırım’ın Galatasaray’a geleceği iddaa edildi. Sezon sonu Fenerbahçe ile sözleşmesi bitecek olan Hasan Ali Kaldırım’ı Galatasaray’ın gündeme aldığı yazıldı.

Önümüzdeki sezon için sol bek arayışları devam eden Galatasaray sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Hasan Ali Kaldırım ile ilgilendiği haberi gündeme bomba gibi düştü. Sezon sonu Nagatomo’nun kesin ayrılması beklenirken tek sol bek Saracchi kalıyor. Fatih Terim’in sol bek için düşündüğü Kurzawa isminin yanına Hasan Ali Kaldırım ismi eklendi.

Şener Özbayraklı Takımdan Ayrılacak mı?

Galatasaray’da Saracchi’nin daha 1 yıl sözleşmesi bulunuyor. Fatih Terim defans bölgesi için değişik alternatifler düşünüyor. Eğer Fatih Terim’in takımda görmek istediği Kurzawa alınırsa Nagatomo ile beraber Şener Özbayraklı ile yolların ayrılması bekleniyor. Defans hattını güçlendirmek isteyen Terim başka bir alternatif olarak Hasan Ali Kaldırım ismini düşünüyor. Şener Özbayraklı’nın gidip gitmeyeceğinin ayrıntıları betkanyon  giriş sitesinden öğrenebilirsiniz.

Fatih Terim Güçlü Defans Hattı İstiyor

Her türlü rotasyonları denemek isteyen ve değişik alternatifleri ön planda tutan Fatih Terim güçlü bir defans hattı istiyor. Takımdan ayrılması beklenen ve gitmesi net olarak belli olmayan isimleri bir kenarda beklerken gelmesi muhtemel isimlerde ön plana çıkıyor. Yaz sezonu transferinde defans hattı transferlerine ağırlık verilmesini isteyen Terim en önem verdiği mevki arasında sol bek geliyor. Terimin diğer düşündüğü defans hattı futbolcu isimlerini betsitem şikayet sitesinden görebilirsiniz.