Halı Yıkama

» karma » Halı Yıkama

Sosyal hayatta ve iş hayatında halı yıkama hizmeti, sağlıklı çevre kategorisinde gerekli olan hizmetlerden biridir. Halılar gün boyu kullanılır ve bu kullanım esnasında ciddi anlamda kirlenir. Zararlı mikroplar, bakteriler ve virüsler halılara yapışır. Sağlıklı bir şekilde halının kullanılabilmesi için düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bu önemli işte bu site oldukça başarılıdır. Online kategoride halılarınızı yıkatacak […]

Sosyal hayatta ve iş hayatında halı yıkama hizmeti, sağlıklı çevre kategorisinde gerekli olan hizmetlerden biridir. Halılar gün boyu kullanılır ve bu kullanım esnasında ciddi anlamda kirlenir. Zararlı mikroplar, bakteriler ve virüsler halılara yapışır. Sağlıklı bir şekilde halının kullanılabilmesi için düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekir. Bu önemli işte bu site oldukça başarılıdır.

Online kategoride halılarınızı yıkatacak bir firma arıyorsanız bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Taleplerinizi yerinde değerlendiren site, kısa sürede adresinize ücretsiz servis ekibini göndererek işe başlıyor. Ücretsiz servis işlemleriyle zaman kaybı yaşanmadan halılar kolaylıkla fabrikaya taşınabiliyor.

Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Temizlik işlemlerinde firma ilk aşamada halıyı yerinde inceliyor. Metrekaresi, halının özellikleri, kirlilik oranı, çıkmayan lekeler ve fiyatlandırma yerinde yapılan inceleme ile gerçekleşiyor. Fiyat konusunda müşteri ile anlaşma sağlandığı zaman servis elemanları halıları toplayıp etiketliyor.

Firma;

  • Pratik servis hizmeti,
  • Halıların etiketlenmesi ve fiyatlandırılması,
  • Halıların teslimat tarihinin belirlenmesi,
  • Halıların fabrikaya taşınması,
  • Halıların yıkanması,
  • Halıların adrese teslim edilmesi aşamalarını takip etmektedir.

Profesyonel bir şekilde güvenli halı yıkama işlemi için site güncel yöntemleri yerinde değerlendiriyor.

Halının Fabrikaya Taşınması ve Yıkanması

Firma toplanan halıları fabrikaya ulaştırdığında ilk aşamada çıkmayan lekeler için özel solüsyon kullanılmaktadır. Daha sonra halılar makinelere atıldıktan sonra özel kimyasal maddelerle kısa sürede temizleniyor. Temizleme işleminde çözüm odaklı hareket eden şirket yıkama işleminin ardından el değmeden kurutma işlemi yapan makineleri kullanarak halıları kurutuyor.

Kuruyan halılar tekrar adrese teslim ediliyor ve adrese teslim etme işlemi yine servis ekibi tarafından yapılıyor. Halı yıkama hizmetinde servis hizmeti ücretsiz bir şekilde yapılıyor.Bütün halılar kolaylıkla tesislerde yıkanabiliyor. Her halının cinsine göre özel temizlik maddesi kullanılıyor ve özel yöntemlerle yıkama işlemi gerçekleşiyor. Halının rengine zarar vermeyecek özel yöntem ve kimyasallar firmanın kalitesini yansıtıyor.

Kurutma ve Teslimat

Yıkanan halıların kurutulması ve kullanılabilir hale getirilmesi profesyonel makinelerle mümkündür. Firmanın kullandığı yöntemler, tercih edilen kimyasallar insan sağlığı açısından son derece güvenli. Şirket elemanlarımız evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ve diğer mekanlarınızda kullanılan bütün halıları güvenli bir şekilde yıkıyor. Ücretsiz servis ile halılar adrese teslim ediliyor.

Bu hizmette tercih edilen yıkama ve kurutma yöntemleri yeni nesil makinelerle gerçekleştiriliyor. Kullanılan kimyasal maddeler sağlık açısından her hangi bir zarar meydana getirmiyor. Firma halılarda oluşan akarların ve mikroorganizmaların temizlenmesi için bu kategoride etkili temizlik maddesi kullanıyor.