Günlük Çanakkale Turları

» karma » Günlük Çanakkale Turları

Günlük Çanakkale Turları Memleketimiz Çanakkale’nin destansı savaşlara şahit olduğu Gelibolu Yarımada’sını sizlerle beraber geziyoruz. Çanakkale şehitlik turlarımıza destansı savaşa yakından şahit olabilirsiniz. Çanakkale, Türkiye’nin kuzeybatısında yer alır. Kendi adını taşıyan boğaz ile ikiye ayrılmıştır. Bu şehirde kazanılmış zaferler Türk tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır. Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu programlarımızdan sizde yararlanabilirsiniz. Gezi güzergahımızda orijinal savaş […]

Günlük Çanakkale Turları

Memleketimiz Çanakkale’nin destansı savaşlara şahit olduğu Gelibolu Yarımada’sını sizlerle beraber geziyoruz.

Çanakkale şehitlik turlarımıza destansı savaşa yakından şahit olabilirsiniz. Çanakkale, Türkiye’nin kuzeybatısında yer alır. Kendi adını taşıyan boğaz ile ikiye ayrılmıştır. Bu şehirde kazanılmış zaferler Türk tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır. Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu programlarımızdan sizde yararlanabilirsiniz. Gezi güzergahımızda orijinal savaş kronolojisini kullanarak hareket ediyoruz. Böylece tüm detayları daha iyi bir şekilde öğreniyorsunuz.

Çanakkale şehitlik turları günübirlik olarak yapılıyor. Savaş alanları ve şehitlikleri uzman rehberlerimizle beraber geziyoruz. Çanakkale yolculuğuna başlamak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şehitlik Turuna Katıl

Çanakkale gezi turları düzenleyen firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bugünlere gelebilmeyi başarmıştır. Çanakkale şehitliğini gezerken duygu dolu anlar yaşayacaksınız. Çanakkale Savaş Alanlarını yerinde görmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Özel tur programları ile buradaki hikayeleri gelin beraber yaşayalım!  Binlerce kişinin ziyaret ettiği Çanakkale turu programlarına yerinizi ayırmak isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzman rehberlerimizle beraber bu destansı savaşı tüm detaylarıyla sizlere sunuyoruz.

www.canakkalesehitlikturu.com