Güç ve Dayanıklılığın Simgesi Solis Traktör

» karma » Güç ve Dayanıklılığın Simgesi Solis Traktör

İzmir Menderes’te bulunan traktör montaj fabrikasına ek, 3 ayrı ülkede bulunan montaj fabrikalarından yola çıkıp, dünyanın 33 ülkesinde çiftçilerin en zorlu şartlar altında dahi kolayca çalışmasını sağlayan Solis Traktörler 2017 yılında, Dünya çapında 7.500.000 müşteriye ulaştı.   Gösterdiği yüksek performansla, traktör değil adeta bir pehlivan gibi çalışarak güç ve performansı bir arada sunarken, yenilenen rengiyle […]

İzmir Menderes’te bulunan traktör montaj fabrikasına ek, 3 ayrı ülkede bulunan montaj fabrikalarından yola çıkıp, dünyanın 33 ülkesinde çiftçilerin en zorlu şartlar altında dahi kolayca çalışmasını sağlayan Solis Traktörler 2017 yılında, Dünya çapında 7.500.000 müşteriye ulaştı.

 

Gösterdiği yüksek performansla, traktör değil adeta bir pehlivan gibi çalışarak güç ve performansı bir arada sunarken, yenilenen rengiyle güç ve dayanıklılığın simgesi olmaya devam ediyor. “Mavi renk de bizim kırmızı da” diyen Solis Traktör Türkiye 2020 tescil rakamlarına göre ilk yılında en yüksek pazar payına ulaşan firma oldu.

 

Solis, ergonomik yapısı ile konfor; düşük yakıt tüketimi ile ekonomiyi bir arada sunarken; güç ve ekonomiyi harmanlayan yapısı ile çiftçilerin alışkın olduğu en zorlu ve engebeli tarlalarda verimli kullanım imkanı sunan tarla traktörleri sağlam tasarımıyla da uzun yıllar en güçlü yardımcınız olmaya hazır.

 

2018 yılında aldığı, dünyanın en iyi 6 traktör üreticisinden biri ünvanıyla üretime devam eden Solis Traktör Türkiye, ikinci el traktör satışlarında da değeri yüksek markadır. Bu marka avantajına ek olarak, geniş bayi ağı ve sunduğu 3 yıllık garanti ile satış sonrasında da çiftçimizin yanında olmaya devam eder. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, rahatça ulaşabileceğiniz Solis Traktör servis ağı ile taleplerinizi karşılar.