Gizli İlimler Hazinesine Medyumlar ile Yolculuk

» karma » Gizli İlimler Hazinesine Medyumlar ile Yolculuk

Herkesin son yıllarda spritüel ilimler karşısındaki bu ilgisi elbette bizim gibi araştırmacıları da nedir bu kavram tam olarak ya da nasıl işliyor gibi sorular ile konuyu anlamaya itti. Özellikle medyum kişilerin güçlerinin tam olarak neyi ifade ettiğini ve sonradan hangi boyutta ilerleyebileceğimizi ne gibi kriterlere dikkat almamız gerektiğini anlamaya çalıştık. Özellikle bu talepleri elde eden […]

Herkesin son yıllarda spritüel ilimler karşısındaki bu ilgisi elbette bizim gibi araştırmacıları da nedir bu kavram tam olarak ya da nasıl işliyor gibi sorular ile konuyu anlamaya itti. Özellikle medyum kişilerin güçlerinin tam olarak neyi ifade ettiğini ve sonradan hangi boyutta ilerleyebileceğimizi ne gibi kriterlere dikkat almamız gerektiğini anlamaya çalıştık. Özellikle bu talepleri elde eden hocaların başında kimler geliyor ve siz değerli okuyucuların en çok merak ettikleri konuların başında neler geliyor hepsi ile ilgili bir metin hazırlamak istedik. Bilhassa şu herkesin gündemine saplanmış olan bağlama büyüsü konusunda Faik Hoca’nın sitesinden bilgiler vereceğiz ve kendisini yerinde ziyaret etmek isteyenler için açıklayıcı ve yardımcı olucu detaylar aktaracağız.

Gizli ilimler deyince aslında doğa üstü güçlerden bahsetmek de mümkün. Bunların başında tabi ki metafizik ve biyoenerji gibi çıplak gözle görülmeyen ama enerjileri hissedebildiğimiz ve birtakım dünya dışı varlıklar ile temasa geçmek suretiyle insanlar ve durumlar üzerindeki etki kurabilen kavramlar geliyor. Hani şu herkesin en az bir kez gördüğü gözüyle kaşığı büken insanlar ya da bakışlarıyla bazı nesneleri hareket ettirebilen kişiler özüne baktığınızda aslında genç yaşlarından beri çeşitli eğitimler almış ve hayatının büyük bölümünü bu gibi olgular üzerinde hakimiyet kurmaya adamış işiler olduğunu görüyorsunuz. Bu bölümü iyice araştırınca işin boyutu büyü ilmine yani o meşhur “Havas İlmi” kavramına doğru ilerliyor.

Havas ilmi denince de aslına bakarsanız medyumların kendi içlerinde bir miktar ayrıldıklarını da görüyorsunuz. Mesela bir grup rahmani bölümler üzerinde üstünlük kurup kesinlikle şeytani işlemlere bulaşmazken, bir grup ise tamamiyle şeytana hizmet eden çalışmalar içinde yaşayabiliyor. Bu sanıyorum ki biraz inanç durumu ile ilgili. Bilinenin aksine ateist olan ya da deist olan medyumlar da var. Bunların bir çoğu dinlere inanmadığı için herhangi bir dini yaptırımın da olmayacağını düşünüyorlar. Bu sebeple de ellerinden gelen tüm kötülükleri de hiç kuşku ve tereddüt duymadan insanlar üzerinde uygulayabiliyorlar. Bu şekilde bakınca da aslında mağdur olan kişilerin çok fazla çaresi kalmıyor. Tek bir seçenek daha iyi bir medyum bulup yapılan işlemi bozdurmak. Bu işlem az önce bahsettiğimiz gibi bağlama büyüsü kadar detaylı ve zorlu bir işlemse o zaman daha da karmaşık bir hal sizi bekliyor olabiliyor. Özetle bu gibi havas ilminin yıkıcı etkilerine maruz kalmak demek kişi üzerinde bazen en istenmeyen sonuçlarında görülebilmesi anlamına geliyor.

Büyü bozma denince insanların internet ortamında bile bu kadar büyük iddialarda bulunması aslında bizim gibi işin içeriğine biraz girip bakanlar için bir miktar tuhaf geliyor. Çünkü büyü bozma konusu apayrı bir konsept ve bunun için özel eğitilmiş insanlar gerekiyor. Ama sanki bir kurşun dökme ile büyü bozmak mümkünmüş gibi ilanlar ve insanların duygularını suistimal edebilecek yalanlar özellikle internet ortamında kol geziyor. Bu sebeple seçimlerinizi daha dikkatli ve özellikle yüz yüze görüşme hususunda ısrarcı olacak şekilde yapmalısınız. Sizinle karşı karşıya gelmeyen hocaların herhangi bir inandırıcılığı olamaz. Bu kadar kullanılmaya müsait olan ilmi de şüphesiz dikkatli adım atmazsak zarar görebileceğimiz bir noktaya taşımak mümkün olabilir.

Eğer bir arayış içindeyseniz ya da bizim gibi araştırma yapan insanların tavsiyelerine kulak vermek niyetindeyseniz o halde size medyum Faik hocanın adresini vermek isteriz. Bu siteden https://faikhoca.com dilediğiniz her konuda son derece açıklayıcı bilgiler bulabilir ve vesile ile randevu alma şansına da sahip olabilirsiniz. Kendisinin dergahını da kolaylıkla bulabileceğiniz bir adres mevcut. Kendisinin havas ilmine ömrünü harcamış medyum hocalardan bahsederken bu denli değer görmesi de bugüne kadar kendine kattığı referanslar neticesinde gerçek olmuştur. Dileyen herkes ile oldukça hümanist yaklaşıp ilgileniyor ve ısrarla bu ilmin öncülüğünü yapmaya devam ediyor. Bilginize…