Gazeteci Cüneyt Özdemir’den Şeyma Subaşıya Gönderme

» karma » Gazeteci Cüneyt Özdemir’den Şeyma Subaşıya Gönderme

  Şu sıralarda herkes evinde domdombet yeni adresi karantina günlerini yaşarken gazeteci Cüneyt Özdemir sık sık Youtube kanalından canlı yayınlar yapıyor. Özdemir en son yaptığı canlı yayında ise konuk olarak Şeyma Subaşı’yı konuk etti. Cüneyt Özdemir ile Şeyma Subaşı arasında canlı yanında yaşanan diyalog ise oldukça fazla ilgi gördü. Cüneyt Özdemir Youtube Kanalından Şeyma Subaşıyı […]

 

Şu sıralarda herkes evinde domdombet yeni adresi karantina günlerini yaşarken gazeteci Cüneyt Özdemir sık sık Youtube kanalından canlı yayınlar yapıyor. Özdemir en son yaptığı canlı yayında ise konuk olarak Şeyma Subaşı’yı konuk etti. Cüneyt Özdemir ile Şeyma Subaşı arasında canlı yanında yaşanan diyalog ise oldukça fazla ilgi gördü.

Cüneyt Özdemir Youtube Kanalından Şeyma Subaşıyı Fena Bozdu

Gazeteci Cüneyt Özdemir domdombet giriş youtube kanalından canlı yayın yapmaya devam ediyor. En son yapmış olduğu canlı yayında konuk aldığı sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’yı canlı yayında fena bozdu. Şeyma Subaşının Cüneyt Özdemir’e Cüneyt Bey İbiza’ya gelmek ister misiniz? Gelirseniz sizi ağırlayayım dedi. Bunun üzerine Özdemir ben İbiza’ya geldiğimde sen lise 2’ye gidiyordun demesi üzerine Şeyma Subaşı fena bozuldu.

İkili Arasındaki İbiza Muhabbeti Sosyal Medya Konusu Oldu

Karantina günlerinde sık bir şekilde domdombet    Youtube kanalından canlı yayınlar yapan Cüneyt Özdemir en son Şeyma Subaşı’yı konuk etmişti. İkili arasında geçen İbiza muhabbeti ise sosyal medyanın konusu haline geldi.

Canlı yayında sorulan soruya cevap veren Özdemir Subaşı’yı fena bozmuştu. Bunun üzerine sosyal medyada konu ile ilgili birçok yorumlar yapıldı. Yorumlarda gazeteci Cüneyt Özdemir’in sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşıyı fena bozduğunu ve utandırdığı yazıldı. İkili arasındaki İbiza muhabbeti sosyal medya kullanıcıların diline düşmesine neden oldu.