Gareth Southgate: İngiltere menajeri bu yaz kadroyu kazanmaya zorluyor

» karma » Gareth Southgate: İngiltere menajeri bu yaz kadroyu kazanmaya zorluyor

İngiltere menajeri Gareth Southgate, Sky Sports News’e ulusal tarafın artan beklentilerinin ortasında, “Oraya denemek ve kazanmak için

İngiltere menajeri Gareth Southgate, Sky Sports News’e ulusal tarafın artan beklentilerinin ortasında, “Oraya denemek ve kazanmak için gitmiyorsak, gitmemizin ne anlamı var” dedi; İngiltere 2018 Dünya Kupası yarı finaline ulaştı.

Gareth Southgate, yönetimi altındaki ilerlemelerini tamamlaması ve bu yaz Avrupa Şampiyonası’nı kazanması için İngiltere’ye meydan okudu.

2018 Dünya Kupası yarı finallerine ulaştıklarından beri üst düzey erkek milli takımının beklentileri arttı ve 1966’dan bu yana ilk büyük kupasını kazanmak için ertesi yıl Milletler Ligi’nde üçüncü oldu.

Geçen ayki uluslararası ara sırasında İngiltere’nin başına 50 maç getiren Southgate, turnuva öncesi favori olarak girmenin baskısı ve zevkiyle tarafının gözünü korkutmaması konusunda ısrar etti.

Southgate Sky Sports News’e “Elbette bir grup olarak kazanmak istiyoruz” dedi.

“Denemek ve kazanmak için oraya gitmiyorsak gitmemizin ne anlamı var?

“Sadece şu anda değil, önümüzdeki birkaç yıl için de bir grup oyuncumuz var, bu da İngiltere’nin önümüzdeki yıllarda rekabetçi olacağı anlamına geliyor.

“St George’s Park’ın ne hakkında olacağına ve milli takımların ilerleyişine dair planı oluştururken, tartıştığımız buydu.

“Kazanmak istiyoruz, Marsbahis eğer kazanırsan tekrar kazanmak istiyorsun. Bu hiç bitmeyen bir döngü. Henüz kazanmadık; çok övgü aldık. Sonraki adımları atmalıyız.”

Wembley’de bu yaz İngiltere, Hırvatistan, İskoçya ve Çek Cumhuriyeti ile oynanan üç grup aşaması maçında 22.500 taraftar olacak ve yarı final ve final için ulusal stadyuma dönebilecekler.

“Bir gün kimsenin rahatsız olmadığı bir şey yapacağım ve oldukça sıkıcı olacak!” 24 Mayıs’ta başlayan haftada turnuva için kadrosuna isim verecek olan Southgate de eklendi.

“Öyleyse, özel bir şeye ulaşma şansınız olan bir rolde olmak istiyorsanız ve Avrupa Şampiyonası finaline hiç katılmadıysak, bu nedenle her zaman tarih yazma şansı vardır.

“Bir grup personel olarak bizim için ama özellikle oyuncular için zorluk bu. Bundan dolayı yük olmamalılar.

“İngiltere’nin bu tür bir başarıya sahip olmasının üzerinden uzun zaman geçtiğini biliyoruz, son birkaç yılda ilerleme kaydettik ve bu ilerlemeyi devam ettirmeliyiz.

“Sürekli olarak turnuvaların son aşamalarında olan bir ülke olmaya bakmalıyız ki bu gerçekten büyük futbol uluslarının yaptığı şeydir.

“Her zaman kendimizi bu paranteze koyduğumuzu biliyorum, ancak tarihimiz bununla uyuşmuyor. Sürekli başarılı olan bu büyük uluslar her zaman bu son aşamalarda oldular ve bunu yapmak zorundayız.”

Southgate: Futbol sosyal medyada ‘dengeyi’ bulmalı

Bu arada Southgate, futbolun taraftarlarla bağlantı kurmak için sosyal medyayı kullanmakla çevrimiçi taciz nedeniyle boykot etmek arasında bir denge bulması gerektiğini söylüyor.

 

İskoç şampiyon Rangers’ın yanı sıra Şampiyonluk kulüpleri Swansea ve Birmingham, bireylere yönelik ırkçı saldırıların bir sonucu olarak şu anda bir haftalık bir ara veriyor, eski Arsenal yıldızı Thierry Henry platformlarını bıraktı ve Liverpool kaptanı Jordan Henderson hesaplarının kontrolünü bir siber zorbalık karşıtı yardım kuruluşu.

  • Korucular, çevrimiçi tacize yanıt olarak sosyal medyayı boykot ediyor
  • Yüzbaşı Liam Moore, ırkçı taciz yüzünden Twitter’dan ayrıldı
  • Swansea ve Birmingham sosyal medyayı ‘iğrenç taciz’ yüzünden boykot etti

Southgate durumun karmaşık olduğunu ve çevrimiçi herhangi bir kötüye kullanım biçiminin “kesinlikle kabul edilemez” olduğunu anlıyor.

Bununla birlikte, İngiltere menajeri, futbolcuların oyunun takipçileriyle bağlantı kurma yeteneğinin, tamamen kaybetmeye isteksiz olduğu spora yeni bir etkileşim düzeyi getirdiğini düşünüyor.

“Bir denge kurmalıyız,” dedi Southgate, kilitlenme sırasında tabandan futbolla yaptıkları çalışmalardan dolayı Dan Weston ve Tina Jacobs’a Ulusal Karşılıklı Saygı ödülünün sunumunda konuşan Southgate.

“Olup bitenlerin yüzde 100 kabul edilemez olduğunu söyleyerek bir tavır koymak istiyoruz ve sadece İngiliz oyuncuları değil, kabul edilemez tacizlere maruz kalan oyuncuları tamamen destekliyoruz.

“Bunun diğer tarafı ise sosyal medyanın hayranlarımızla bağlantı kurmanın harika bir parçası olduğu ve oyuncuların hayranlarla bağlantıda kalmasının harika bir yolu olduğu.

“İnsanlar, oyuncuların ulaşılamaz olduğunu ve sosyal medyanın bu engelleri yıkmada büyük rol oynadığını söylüyor. Bu yüzden, bulunacak bir denge olduğunu düşünüyoruz.

“Değişim için doğru yerlerde lobi yapmalıyız ve sitelerde daha iyi denetleme yapmalıyız, böylece insanlar istediklerini yayınlayamazlar.

“Bunun karmaşık bir durum olduğunu anlıyoruz, ancak büyük mesaj, çevrimiçi herhangi bir türden kötüye kullanımı kesinlikle kabul edilemez.”

Southgate, ‘eğlenceli ve kapsayıcı bir ortam’ yaratmayı amaçlayan Futbol Derneği öncülüğündeki bir girişim olan Nationwide Respect Campaign’in taban düzeyinde büyük fayda sağlayacağını düşünüyor.

“Oyunun tüm seviyeleri bu” dedi. “Uzun zamandır, genç hakemleri hakemliğe sokmakta sorun yaşıyoruz çünkü onlar sadece başkalarının maruz kaldığı tacizi görüyorlar.

“Onlar olmadan oyunun devam edemeyeceği gönüllüler. Gönüllüler bizim topluluğumuz ve insanlar için güvenli ve keyifli bir ortam olmalı.

“Bence toplumda daha çok farkında olduğumuz daha fazla sorun görüyoruz. Sahada taban düzeyinde görev yapmak sorunlu hale geldi ve ebeveynlerin doğru örnek oluşturduğundan emin olmalıyız, aynı zamanda da gençler oynayacak. ”

Sports, çevrimiçi nefretle savaşmak için bir dizi önlem ortaya koyuyor

Herkese açığız – ve bu paylaşmaktan gurur duyduğumuz bir mesaj.

Irkçılıkla mücadele etmek, ırksal adaletsizliği vurgulamak ve ırkçılıktan etkilenen toplulukları desteklemek için daha fazlasını yapmaya kararlıyız.

Sosyal medya şirketleri, platformlarında zararlı içerikle başa çıkmak için en iyi konumdadır ve onlardan daha fazlasını yapmalarını istiyoruz. Sosyal medya platformlarındaki bir yayıncı olarak, yayınlanan her yorumu izlemek ve yönetmek ve her kötüye kullanım veya nefret dolu yoruma karşı önlem almak bizim için zor.

Ancak, erişim gücümüzün ve sesimizin – ve insanlarımızın seslerinin – gücünü, çevrimiçi nefretin ölçeğini ve halkımıza, yayınlarımızdaki misafirlere ve müşterilerimize verebileceği zararı vurgulamak için kullanacağız.

Irkçılığı bildiren

Çevrimiçi Raporlama Formu | Kick It Out

Kick It Out, futbolun eşitlik ve kapsayıcı kuruluşudur – ayrımcılığa meydan okumak, kapsayıcı uygulamaları teşvik etmek ve olumlu değişim için kampanya yapmak için futbol, ​​eğitim ve toplum sektörlerinde çalışır.