Galatasaray’ın Koronavirüs Açıklaması

» karma » Galatasaray’ın Koronavirüs Açıklaması

  Galatasaray Futbol Federasyonu kadrosunda Koronavirüs’e yakalanan oyuncular ya da personel bulunan futbol takımları için bir mesaj kaleme aldı. Bilindiği gibi Koronavirüs pandemisi bazı futbol kulüplerini de etkisi altına aldı. Liglerin yeniden başlayacağı tarih belirlenmiş olsa da bu konudaki tartışmalar devam ediyor. Kadrosunda Koronavirüse yakalandığı belirtilen futbol kulüplerinden bazıları Ankaragücü, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Sancaktepe gibi […]

 

Galatasaray Futbol Federasyonu kadrosunda Koronavirüs’e yakalanan oyuncular ya da personel bulunan futbol takımları için bir mesaj kaleme aldı. Bilindiği gibi Koronavirüs pandemisi bazı futbol kulüplerini de etkisi altına aldı. Liglerin yeniden başlayacağı tarih belirlenmiş olsa da bu konudaki tartışmalar devam ediyor. Kadrosunda Koronavirüse yakalandığı belirtilen futbol kulüplerinden bazıları Ankaragücü, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Sancaktepe gibi kulüpler. Bu kulüplerin hepsi için Galatasaray resmi sosyal medya hesabında bir mesaj yayınladı. https://iddaciyeniadres.com/  sizin için bir tık uzakta.

“Geçmiş Olsun” Mesajı

Galatasaray bu mesajında daha önce yapılmış olan Koronavirüs testlerinde bu kulüplerin hepsine bazı Koronavirüs pozitif vakalarının çıktığını hatırlattı. Kulüplerin ismini tek tek yazarak mesaj içeriğini ayrıntılandıran Galatasaray kulüpler için “geçmiş olsun” dedi.

Ayrıca hastaların hepsi için acil şifalar dilediği bu mesajla Galatasaray bu konuda ne kadar duyarlı olduğunu gösterdi. Koronavirüs tehlikesi bütün futbol kulüplerini ve de taraftarları tehdit etmeye devam ediyor. iddaci para yatırma kazandırıyor. Liglerin başlama tarihi belli olsa da bu konudaki kaygılar henüz bitmiş değil. Türkiye salgının ilk aşamasını büyük oranda bir hasar yaşamadan atlatmış görünüyor.

Ama daha sonraki sürecin nasıl devam edeceği konusu da merak ediliyor. Galatasaray’ın bu tavrı futbol camiası tarafından takdir toplayacağa benziyor. Kulübün Koronavirüs mesajı bu konudaki duyarlılığını ispatlıyor. iddaci ile herkes kazanıyor. Koronavirüsle birlikte yeni sezonun nasıl devam edeceği de çok merak edilen konular arasında.