Galatasaray, Karton Taraftar Kampanyası Başlattı

» karma » Galatasaray, Karton Taraftar Kampanyası Başlattı

Covid 19 salgını, futbol camiasında da birçok alışkanlıkların değişmesine neden oldu. Liglere bir süre ara veren takımlar, Covid 19 ile mücadele sürecinin ardından yavaş yavaş girmeye hazırladığımız yeni normalleşme süreci kapsamında ligler de tekrar başlayacak. Süper Lig için başlangıç tarihi olarak 12 Haziran’ın açıklanmasının ardından Galatasaray önemli bir projeye imza attı. Avrupa ülkelerinde olduğu gibi […]

Covid 19 salgını, futbol camiasında da birçok alışkanlıkların değişmesine neden oldu. Liglere bir süre ara veren takımlar, Covid 19 ile mücadele sürecinin ardından yavaş yavaş girmeye hazırladığımız yeni normalleşme süreci kapsamında ligler de tekrar başlayacak. Süper Lig için başlangıç tarihi olarak 12 Haziran’ın açıklanmasının ardından Galatasaray önemli bir projeye imza attı.

Avrupa ülkelerinde olduğu gibi son zamanlarda görülen Covid 19 salgını nedeniyle Süper Lig de ara verme kararı vermişti. Normalleşme planının açıklanmasının ardından Süper Lig için başlangıç tarihi belli oldu. 12 Haziran 2020 tarihinde yeniden başlangıç yapmaya hazırlanan Süper Lig için kulüpler de hazırlıklarını hızlandırdı.

Süper Lig ve diğer tüm spor dünyasına ilişkin bilgileri hızlı bir şekilde almanıza yardımcı olan Maç tahminleri sitesi, aynı zamanda kullanıcılarına en kolay yoldan Oran analizi veya Spor Toto Tahminleri ile ilgili de aktif olarak kullanılmaktadır.

Tribünlerde Kartondan Taraftar Dönemi

12 Haziran tarihinde Süper Lig’in tekrar başlaması ile birlikte maçlar seyircisiz oynanacak. Yeni sezona hazırlık yapan Galatasaray, yeni normalleşme süreci için bir projeye imza attı. Bundesliga ekibinden Borussia Mönchengladbach tarafından seyircisiz maçlar için hayata geçirilen kartondan taraftar uygulamasını Galatasaray, Süper Lig için de kullanmaya hazırlanıyor.

12 Haziran tarihinde Süper Lig’in tekrar başlamasının ardından Türk Telekom Stadyumu’nda oynanacak Galatasaray maçlarında sarı kırmızılı takımı, tribünlerde kartondan yapılmış taraftarlar destekleyecek. Fotoğraf ve marketlerden oluşacak olan kartondan taraftarların Gaziantep, Trabzonspor ve Göztepe maçlarında kullanılması bekleniyor. Doğu Alt, Kuzey Alt, Güney alt bölgelere yerleştirilecek olan karton taraftarlar, maçlarda sarı kırmızı forma giyen futbolcuların kendilerini yalnız hissetmemesini sağlayacak.

Taraftarların sesnsizolmazgs.com adresinden giriş yaparak kayıt yaptırabileceği kampanya ücretleri ise şöyle; kombine kart sahipleri için 123 TL, diğer taraftarlar 149 TL ödeyerek Galatasaray’ın kartondan taraftar kampanyasında yer alabilecek. Kampanyaya hem yurt içinden hem de yurtdışından sarı kırmızılı takımın taraftarları katılabilecek.

Galatasaray tarafından covid 19 salgını sonrasında normalleşme süreci kapsamında seyircisiz maçlar için hayata geçirilen projeye Galatasaraylı taraftarların yoğun katılımı bekleniyor.