Galatasaray – Çaykur Rizespor Maçı Öncesi Muhtemel 11’ler

» karma » Galatasaray – Çaykur Rizespor Maçı Öncesi Muhtemel 11’ler

Süper Lig’de 10. Haftanın açılış maçı Galatasaray ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak. Abdülkadir Bitigen tarafından yönetilecek maçtan heyecan dolu anlar bekleniyor. Ev sahibi Galatasaray cephesinde mutlak galibiyet planları yapılırken, Fatih Terim’in aklında yedek isimler var. Geride kalan haftalarda istediği sonucu bir türlü alamadığı oyuncuları yedek kulübesinde oturtmayı düşünüyor. Buda yerli isimlerin daha çok şans bulması […]

Süper Lig’de 10. Haftanın açılış maçı Galatasaray ile Çaykur Rizespor arasında oynanacak. Abdülkadir Bitigen tarafından yönetilecek maçtan heyecan dolu anlar bekleniyor. Ev sahibi Galatasaray cephesinde mutlak galibiyet planları yapılırken, Fatih Terim’in aklında yedek isimler var. Geride kalan haftalarda istediği sonucu bir türlü alamadığı oyuncuları yedek kulübesinde oturtmayı düşünüyor. Buda yerli isimlerin daha çok şans bulması anlamına geliyor. Bu seçimler tüm oyunculara birer mesaj niteliği taşıyacak. Sahada ortaya koyulacak performanslar Terim’in aklındaki diğer değişiklikleri de gündeme getirebilir. Mariobet farkı ile bu heyecanı üst düzeyde yaşayabilirsiniz. Üst sıraları yakından ilgilendiren bir maç olduğunu da belirtelim.

İşte Galatasaray’ın Muhtemel İlk 11’i

İlk olarak sağ bek Mariano, Seri ve Belhanda kesik yemesi kesin gözü ile bakılan oyuncular. Mariobet ile eksiksiz takip. Ritimlerini bugüne kadar yakalayamamış olmaları bu maçta onlara daha fazla kredi vermek isteyen teknik adam tarafından yedek kulübesine çekilmeleri bekleniyor. Aynı zamanda Babel’de yedek kulübesinde maça başlaması beklenen oyuncular arasında yer alıyor. Sağ bekte Şener, sol bekte ise Emre Taşdemir ismi öne çıkanlardan. Ayrıca Emre Mor’un da bu akşam ilk 11 başlamasına kesin gözü ile bakılıyor. Ömer Bayram ve Adem Büyük ise bu akşam şans bulması beklenen diğer isimlerden. Sahadaki performansları merakla bekleniyor.

İşte Çaykur Rizespor Muhtemel İlk 11’i

Konuk ekip Galatasaray’ın içinde bulunduğu düşük form durumuna rağmen maksimum önlemi almak istiyor. Öyle ki büyük takımların her an önemli işler yapabileceğini biliyorlar. Ayrıca Galatasaray’ın evinde moral ve çıkış aradığı maçta kazanmaları da daha zor olacak. Bu nedenle başlangıçta dengeli bir oyunu tercih etmeleri bekleniyor. Rakibinin gol yollarını kapatmalarının ardından galibiyet için kontra ataklarda boşluklar arayacaklar. Savunmayı dengesiz yakalayacakları atakları bekliyorlar. Çaykur Rizespor takımında İsmail Kartal bu nedenle takımında hızlı oyuncularına görev vermeyi düşünüyor. böylelikle savunmadan hızlı çıkarak, gol yollarında etkili olma olanakları doğacak. Bu fırsatları kendisine yaratacak takımın galibiyete ulaşma şansı biraz daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz.