Fuar Sandığı

» karma » Fuar Sandığı

Fuar sandığı bu tür etkinliklere katılacak müşterin, malzeme sevkiyatı yapılması gerekiyorsa tercih edilen üründür. Defalarca kullanım görebilen sandıklarda gerek standart, gerekse özel üretim seçenekleri bulunur. Ancak her fuara götürülecek malzemeler farklı olduğu için, daha çok özel üretimler tercih edilir. Dolayısıyla yapı malzemesi bakımından büyük farklılık gösterir. Burada, OSB, Plwood, Kontrplak, Ahşap malzemeleri bulunur. Tercih tamamen […]

Fuar sandığı bu tür etkinliklere katılacak müşterin, malzeme sevkiyatı yapılması gerekiyorsa tercih edilen üründür. Defalarca kullanım görebilen sandıklarda gerek standart, gerekse özel üretim seçenekleri bulunur. Ancak her fuara götürülecek malzemeler farklı olduğu için, daha çok özel üretimler tercih edilir.

Dolayısıyla yapı malzemesi bakımından büyük farklılık gösterir. Burada,

  1. OSB,
  2. Plwood,
  3. Kontrplak,
  4. Ahşap malzemeleri bulunur.

Tercih tamamen müşteriye göre değişir. Bu ürünler ısıl işlem standartlarına sahip olup, ihracat için de uygundur. Dolayısıyla yurt dışında gerçekleştirilecek etkinliklerde de tercih edilebilir.

Fuar Sandığı Özellikleri

Özel üretim yapılan fuar sandıkları, müşterinin arzusu ve ihtiyacına göre ölçü-ebata sahiptir. Bununla beraber kullanılan malzemenin kalınlığı 0,4mm – 30mm arasındadır. Nem oranları da %12 – %18’dir. Ürünün kalitesi ve dayanıklılığı her yapı malzemesinde farklıdır. Ancak hepsi güvenli bir koruma sağlar.

Ürün taşıma bakımından oldukça pratiktir. Dolayısıyla zorluk çekmeden, istenen yere götürülebilir.  Forklift, transparent ve vinç ile rahatça taşınabilir. Müşteri arzusuna göre menteşe, kilit, kulp ve sünger bulunur.  Palet bakımından özel olup; paletli ve paletsiz seçenekler vardır.

Eğer taşınacak malzemenin fazladan güvenliği isteniyorsa, köşe kısımlarına alüminyum şerit yapılabilir. Bu kısımlar darbeye açık olduğu için genellikle korunması istenir. Taşıma kapasitesi değişmekle beraber, iç tasarımları da farklılaşır. Müşteri tercihine göre yataklama ve sıkıştırma gibi özel uygulamalar yapılabilir.