Firma Rehberi Elinizin Altında

» karma » Firma Rehberi Elinizin Altında

Boğaziçisoft Yazılım A.Ş. çatısı altında kurulan Tikla.com.tr, firmalar için veritabanı kaynağıdır. Her dakika gelişen veritabanına sahip altyapısıyla yeni firmalar eklenmektedir. Her geçen gün artan firma sayısı ile büyümeye devam eden bu site, müşteriler için de güzel imkanlar sağlamaktadır. Aylık 3 milyonun üzerinde tekil ziyaretçisi bulunan sitede bir ilde bir yer arıyorsanız kullanmanız gereken kaliteli ve […]

Boğaziçisoft Yazılım A.Ş. çatısı altında kurulan Tikla.com.tr, firmalar için veritabanı kaynağıdır. Her dakika gelişen veritabanına sahip altyapısıyla yeni firmalar eklenmektedir. Her geçen gün artan firma sayısı ile büyümeye devam eden bu site, müşteriler için de güzel imkanlar sağlamaktadır. Aylık 3 milyonun üzerinde tekil ziyaretçisi bulunan sitede bir ilde bir yer arıyorsanız kullanmanız gereken kaliteli ve geniş veritabanı olan sitelerden birisidir. Örneğin bir ile ziyarete gittiniz. Burada bir bara gitmek istediniz. Hemen web sitesine girerek barları öğrenebilir ve size en yakın bara gidebilirsiniz. Peki bu web sitesine firmasını kayıt edenlerin avantajları neler? Müşteriler nasıl faydalar sağlayacak? Hep beraber görelim.

 

Web Sitesinin Avantajları

  • Web sitesi, kullanıcı dostu kolay anlaşılabilir bir arayüze sahiptir. Ana sayfada sizi bir arama ekranı karşılıyor. Bu sayede hızlıca istediğiniz verileri arayabileceksiniz. Alt kısımda yer alan kategoriler de sizlere hızlı seçim imkanı sağlayacak.
  • Firma aramaları, güzel bir şekilde sıralandığı için sonuçlara hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Bu da size güzel ve sade bir tasarım sağlıyor.

Firmaların Avantajları

  • Firma sahipleri, buraya kendi firmasını ekleyerek firmanın popülerliğini artırabilir, burada arama yapan müşterilerin firmaya gelmesini sağlayabilir. Örneğin bir ilde tek veya sayılı firmalardan biriyseniz bu web sitesi size müşteri açısından büyük bir avantaj sağlayacaktır. Çünkü müşteriler bu sitede neyin nerede olduğunu bileceği için müşteri sayısında bir artış meydana gelecek.
  • Aylık 3 milyondan fazla tekil ziyaretçisi bulunan bu sitede reklam vererek işinizi daha hızlı büyütebilir, müşterilerin firmayı daha hızlı keşfetmesinde öncülük edebilirsiniz. Bu da size yüksek gelir oranları ve yeni müşteri kitlesi olacaktır.

 

Müşterilerin Avantajları

  • Kullanıcı dostu arayüz sayesinde bir firmaya hızlıca ulaşabilmeniz mümkündür.
  • Birden fazla firmayı karşılaştırarak değerlendirmeleri okuyabilir, en iyi firmayı yorumlara göre seçebilirsiniz. Bu da size en kaliteli firmayı bulmanızı sağlayacaktır.
  • Harita özelliği sayesinde firmaların tam konumunu web sitesi üzerinden görebileceksiniz. Bu da size firmayı daha kolay bulmanız için bir fayda sağlayacak.
  • Web sitesinde yer alan yol tarifi sistemi, Google Maps ile ilişkili olduğu için doğrudan Google Maps uygulamasına yönlendirileceksiniz ve yol tarifi alabileceksiniz.