Fireboy And Watergirl

» karma » Fireboy And Watergirl

Fireboy ve Watergirl oyunu internet üzerinden oynanabilen, oldukça keyifli ve güzel bir oyundur. Bu harika oyunu isterseniz tek başınıza ya da bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi, isterseniz de ikinci bir oyuncuyla da oynayabilirsiniz. Oyunun geliştiricisi ise Oslo’da yaşayan Albert’tir. Bu bağımlılık yapan ve birçok kullanıcı tarafından büyük beğeniler toplayan oyun sizi tam bir maceraya davet ediyor. […]

Fireboy ve Watergirl oyunu internet üzerinden oynanabilen, oldukça keyifli ve güzel bir oyundur. Bu harika oyunu isterseniz tek başınıza ya da bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi, isterseniz de ikinci bir oyuncuyla da oynayabilirsiniz. Oyunun geliştiricisi ise Oslo’da yaşayan Albert’tir. Bu bağımlılık yapan ve birçok kullanıcı tarafından büyük beğeniler toplayan oyun sizi tam bir maceraya davet ediyor. Üstelik oyunun en güzel oynanış şekli de bir arkadaşınızla beraber oynamaktır. Bu sayede oyunu birlikte oynadığınız arkadaşınızla fantastik maceralara dalabilirsiniz. Bu oyunun bir diğer önemli avantajı ise, ücretsiz olarak oynayabilecek olmanızdır. Ayrıca bu oyunu oynamak için, bilgisayarınıza indirmeniz de gerek yoktur.

Fireboy And Watergirl Oyunu Özellikleri

Fireboy ve Watergirl oyunu kolayoynanışı, kaliteli arayüzü ile çok fazla kullanıcı tarafından beğenilmiştir. Bunun sonucu olarak da bu oyunu oynayan kişi sayısı çok fazladır. Oyun temel de maceralar içeren bulmacalara dayanmaktadır. Önemli özellikleri iseşöyle sıralanabilir. Bu oyun tek işi oynanabilir. Ya da isterseniz sisteme karşı mücadele edebilirsiniz. Ve oyun iki oyuncu tarafından da aynı anda oynanabilmektedir. İki farklı karakterin her birini alan farklı oyuncular, seviyeleri tamamlayıp, başarılı olmak için mücadele edebilirler. Oyunun kullanıcılara sağladığı bir diğer önemli avantaj ise son derece rahat kontrolleri olmasıdır. Oyun kontrollerinde Fireboy’u idare etmek için, aşağı, yukarı, sağa ve sola yöne tuşları kullanılır. Watergirl karakterini kontrol etmek için ise, W,A,S,D tuşları kullanılır.

Fireboy And Watergirl Oyunu Versiyonları

Fireboy ve Watergirl oyunu, milyonlarca kişi tarafından son derece fazla beğenildiği ve kullanıldığı için, oyun yapımcıları oyunun farklı versiyonlarını da yayınlamışlardır. Hali hazırda bu eğlenceli ve heyecanlı oyunun 5 farklı versiyonu bulunmaktadır.

Fireboy ve Watergirl 1: Forest Temple: Bu oyunun ilk versiyonudur. Adından da anlaşılacağı gibi orman temalı maceraları içerir. Bu versiyonda ormana terk edilen kahramanların, 32 tane zorlu seviyeyi, tüm engellere yakalanmadan bitirmeleri gerekmektedir.

Fireboy ve Watergirl 2:Temple of Light: Oyunun ikinci versiyonudur. Bu versiyon ise Ateş Tapınağı içinde geçmektedir. Kahramanlar zorlu engellerden kurtulup tapınaktan çıkmaya çalışırlar.

Fireboy ve Watergirl 3: Ice Temple:  Oyunun üçüncü versiyonudur. Ve teması buz tapınağıdır.

Fireboy ve Watergirl 4: Crystal Temple: Oyunun dördüncü versiyonudur. Toplam 36 seviyeden oluşur.

Fireboy ve Watergirl 5: Items: oyunun beşinci versiyonudur. Diğer versiyonlardan farklı olarak, değişik tapınakları bir arada içerir.