• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Film Sitesi

Film Sitesi

Son yıllarda artan değişimler nedeniyle internet üzerinden film izlemek bir çile haline dönüştü diyebiliriz. Sitelerin bir anda kapanması, filmin olması ama içerisinde içeriğin olmaması, başlıkta belirtildiği gibi bir içerikle karşılaşılmaması gibi durumlar film izlemeyi oldukça zor bir hale dönüştürmüştür. Yıllardır yayın hayatında olan ve ziyaretçileri ile etkileşimi en üst seviyede kurarak kalitesini her geçen gün arttıran sitemiz geniş arşivi, film ile ilgili detaylar, farklı kaynaklardan yayın ve yüksek çözünürlüklü yapımları ile internet üzerinden film izleyenler tarafından sıkça tercih edilmekle birlikte ziyaret edilmektedir.

Filmleri Yakından Takip Edin

Sitemizde yer alan tüm filmler güncel yayınların takip edilmesi ve daha önceki yıllarda yayınlanmış olan filmlerin eklenmesi ile geniş bir arşive ulaşmıştır. İnternet adresi aracılığı ile sitemize girdikten sonra ne izleyeceğinizi bilmiyorsanız sitemizin üst kısmında yer alan film arşivi linkine tıklayarak birçok kriteri detaylandırarak size en uygun filmin bulunmasını tercih edebilirsiniz. Ya da o günkü ruh halinize göre ne izlemek istediğinizi biliyorsanız film türleri linkine tıklayarak istediğiniz film kategorisindeki filmleri listeleyebilir ve hoşunuza giden filmleri izleyebilirsiniz. Filmler sitemizde orijinal dilinin yanı sıra Türkçe dublaj seçeneği ile de eklenmektedir. Böylece bir filmi Türkçe seslendirilmiş bir şekilde rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Vizyon Filmlerini Kaçırmayın

Sinemalarda yayına giren yerli veya yabancı yapım filmleri internet ortamında ilk olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Bu konuda yaptığımız düzenli çalışmalar sonucunda vizyon filmleri ilk olarak sitemizde yayınlanmaktadır. Bu filmlerde sunmuş olduğumuz seçeneklere baktığımız zaman filmler çözünürlük kalitesinin şu andaki en yüksek iki formatından olan 720p ve 1080p kalitesi ile sunulmaktadır. İnternet hızınıza veya görüntü kalitesine verdiğiniz öneme göre filmi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bunun dışında filmlerde özellikle yabancı yapımlarda orijinal ses ile izleyebilirsiniz. Ya da Türkçe dublaj seçeneği ile izleme şansına sahipsiniz. Eğer orijinal ses ile izlemek isterseniz filmi altyazılı olarak seçmeniz yeterli olacaktır. Böylece filmi izlerken hem orijinal seslerin verdiği güzel atmosferi yakalar hem de kendinizi zamanla kulak aşinalığından dolayı yabancı dile hakim hissedebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

İzmit escort