Fenerbahçe Galatasaray derbilerini en çok kim kazandı?

» karma » Fenerbahçe Galatasaray derbilerini en çok kim kazandı?

Fenerbahçe ve Galatasaray tarafından ön plana çıkarılan birbirinden farklı pek çok çalışma var. Bunlar içerisinde hem hayata dair, hem de güncel dünyaya dair geniş bir seçim bizleri bekliyor. Fenerbahçe ve Galatasaray derbileri de bu konuda ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Zaten ezeli rakip olarak bilinen bu iki takım için kimin en çok kazandığı da büyük […]

Fenerbahçe ve Galatasaray tarafından ön plana çıkarılan birbirinden farklı pek çok çalışma var. Bunlar içerisinde hem hayata dair, hem de güncel dünyaya dair geniş bir seçim bizleri bekliyor. Fenerbahçe ve Galatasaray derbileri de bu konuda ülkemizde önemli bir yere sahiptir.

Zaten ezeli rakip olarak bilinen bu iki takım için kimin en çok kazandığı da büyük bir yarış ve rekabet yaratmaktadır. Takımlardan biri şampiyonluk ile övünürken bir diğer takım da en çok kazanan olarak övünebiliyor. Bu yüzden gelin son yıllarda oynanan maçlara bakalım ve genel olarak en çok kimin kazandığına göz atalım.

Lig üzerinde hangi takım daha çok kazanıyor?

Galatasaray ve Fenerbahçe hemen hemen 60. Sezondur oynayan lig tarihinde 121 kez karşılaştı diyebiliriz. Tabi buna eklemeler de olacaktır. Genel olarak toplam üzerinde bir üstünlük yaşatan Fenerbahçe, 50 – 33 yapısında bir üstünlük sunuyor diyebiliriz. Lig üzerindeki 38 maçta da berabere sonuçlanan pek çok seçeneğin olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yüzden de hayata dair ve farklı yaklaşımlara dair güncel olarak ön plana çıkarılan bütün seçenekleri rahatlıkla inceleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Lig maçlarında da Fenerbahçe tam olarak 154 gol kaydetmiş. Galatasaray takımı ise 116 adet gol atmış. Burada aslında hangi takamın daha çok kazandığı net olarak ön plana çıkıyor.

Rekabetin lezzetine bakınca Kadıköy üzerinde kazanılmayan maçların geçtiğimiz günlerde 1 kere mümkün olduğunu gördük. Bir uğursuzluk mu yoksa başka bir baht mı denir bilinmez ama pek çok Galatasaray ve Fenerbahçe taraftarı bu konuya dair büyük yorumlarda bulundu ve bu süreçlere dair Kadıköy ruhunun ne şekilde ilerleyeceği ve nasıl ön plana çıkarılacağı karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Bu yüzden de daha fazla zaman kaybetmeyin ve sizler de süreçlere dair kendinize göre seçimleri ve beklentileri ön plana çıkarmaya başlayın. Daha rahat, daha etkili ve daha hızlı ve yenilikçi bir dilde ön plana çıkarılan bütün seçimler için sitemizde yer alan güncel duyurulara göz atabilirsiniz. Oyunlarla ilgili yeni seçimleri de bu sayede görmüş olursunuz.

Görüş bildir: https://denemebonus.club