Farmasi Üyelik Ücretli Mi?

» karma » Farmasi Üyelik Ücretli Mi?

Farmasi’ye üye olmak isteyen pek çok kişi Farmasi üyelik ücreti hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Gelin üyelik ücreti, üyelik şartları ve üyelik avantajlarıyla ilgili bilgileri birlikte inceleyelim.

Farmasi’ye üye olmak isteyen pek çok kişi Farmasi üyelik ücreti hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Gelin üyelik ücreti, üyelik şartları ve üyelik avantajlarıyla ilgili bilgileri birlikte inceleyelim.

Farmasi Temsilci Ücreti Ne Kadar?

Farmasi temsilciliği için başta 0,99 – 9,99 TL kadar sembolik bir üyelik ücreti ödenmesi gerekmektedir. Bu ücret ile temsilci olarak ihtiyacınız olan testler ve ürünler sizlere gönderilecektir.

Farmasi Üye Ücreti Her Ay Mı Ödeniyor?

Farmasi üyeliği ücreti sadece üyelik aşaması için alınan bir ücrettir. Bir kere üyelik ücreti tahsil edildikten sonra tekrar her ay üyelik ücreti ödemenize gerek yoktur. Yine üyelik ücreti dışında da aylık bir aidat ücreti gibi bir ücret ödemeniz de gerekmemektedir.

Farmasi Üyeliği Ücreti Ne Zaman Alınır?

Farmasi üyeliği ücreti sembolik bir ücret olup üyeliğinizin ardından ilk vereceğiniz siparişinize eklenmektedir. Bu üyelik ücretinin amacı markanın kar elde etmesi değil; size gönderilecek ürün ve tester setlerinin ücreti mahiyetindedir.

Farmasi Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?

Sizlere pek çok avantaj kazandıran Farmasi kayıt ol aşamasından sonra sizlere alışverişlerinizde pek çok avantaj sunmaktadır. Bu avantajları ele almak gerekirse:

  • Kendi ihtiyacınız olan ürünleri %30 indirimli alabilirsiniz.
  • Size özel indirim ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz.
  • Kendi paranızı kazanabilir; istediğiniz saatlerde çalışarak kendi kazanç ve çalışma planınızı kendiniz tayin edersiniz.
  • Hem sosyalleşme hem de güzelleşme fırsatını elde edersiniz.
  • Farmasi ile birlikte yeni bir sosyal çevre kazanırsınız. Yine Farmasi ile güzellik eğitimlerinden faydalanma avantajına sahip olursunuz.

Farmasi Üyelik Adımları

Eğer Farmasi üyelik nasıl yapılır diye merak ediyorsanız üyelik adımları son derecede basittir. Üyelik için sistemden istenen bilgileri girmeniz ve üyelik şartlarını kabul etmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra üyelik aşamasında verdiğiniz cep telefonu numarasına gelen kullanıcı şifresiyle sisteme giriş yapabilirsiniz. Online katalog ya da adresinize üyelik işleminin ardından 2 gün içerisinde gelen katalog ile müşterilerinizin ihtiyacı olan ya da kendi ihtiyacınız olan ürünleri indirimli fiyatlarla satın alabilir ve pek çok prim, promosyon ve hediyeye sahip olabilirsiniz.