Farmasi İle Ne Kadar Kazanabilirim?

» karma » Farmasi İle Ne Kadar Kazanabilirim?

Farmasi’ye başlangıç yapmak isteyen kişilerin öncelikle öğrenmek istedikleri bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu amaçla sitelerimiz üzerinden daha kazançlı olabilecekleri yöntemleri ve ne kadar kazanabileceklerini açıklayacağımız bu yazılarımızda önemli detaylara değineceğiz.

Farmasi’ye başlangıç yapmak isteyen kişilerin öncelikle öğrenmek istedikleri bazı bilgiler bulunmaktadır. Bu amaçla sitelerimiz üzerinden daha kazançlı olabilecekleri yöntemleri ve ne kadar kazanabileceklerini açıklayacağımız bu yazılarımızda önemli detaylara değineceğiz. Farmasi ürünleri ile satış yapmak ve hızla kazanç sağlamak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Ürünlerin içeriğini ve yararlarını bilmek, kullanılan ürünlerin tanıtımını yapabilmek ve karşınızdaki kişileri ikna edebilecek kadar deneyime sahip olabilmek için sizler de sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede hedeflediğiniz rakamlardan çok daha fazlasını kısa sürede kazanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi üyelik işlemlerinin ardından katalogunu elinize aldığınızda iki bölümün olduğunu görebilirsiniz. Bir kısmında Farmasi, diğer kısmında ise Dr. C. Tuna bölümü bulunan katalog ürünlerinin satışını gerçekleştirdiğinizde doğrudan ne kadar pay alacağınızı merak ediyorsanız, bu konuda önemli açıklamaları yapacağız.

Farmasi Kazancı Nasıl Hesaplanır?

Farmasi bölümündeki ürünlerin satışını gerçekleştiren kişilerin elde edecekleri kazanç oranları % 30 olacaktır. Ancak Dr. C. Tuna bölümünde yer alan ürünlerin satışı halinde ise bu oran % 40’a çıkacaktır.

Bir örnek ile açıklayacak olursak, geliş fiyatı 20 TL olan bir ürünün Farmasi bölümünde satışı 29, Dr. C. Tuna bölümünde satışı ise 32 TL olacaktır.

Her ürünün fiyatını kısa yoldan hesaplamak isteyen kişiler Farmasi bölümündeki ürünlerin satış fiyatının 1,3’ünü, Dr. C. Tuna bölümündeki ürünlerin satış fiyatının ise 1,4’ünü almaları yeterli olacaktır.

Ürün Satışını Nasıl Yapabilirim?

Kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebileceğiniz ürün alımları için sizlere tanımlanacak olan sayfalar üzerinden kodlar sayesinde giriş yapabilirsiniz. Bu sayede kazanacağınız rakamlar, ürünlerin satış fiyatlarına göre değişecektir. Ortalama olarak Farmasi bölümünden yapılacak olan 500 TL’lik ürün satışı ile net kazanç 150 TL civarında olurken, Dr. T. Cuna bölümünden yapılacak olan aynı miktardaki kazanç ile kalacak net tutar 200 TL civarında olacaktır. Bu da toplamda 400 TL’lik kazancın bu rakamlarla elinize geçmesini sağlayacaktır. Ayrıca toplayacağınız puanlardan alacağınız primler ve motive eden diğer hediyeler sayesinde kazançlarınızın aylık olarak 700 TL’nin üzerinde olacağını görebilirsiniz.