Farkvar.com Otobüs Bileti

» karma » Farkvar.com Otobüs Bileti

Farkvar.com, online otobüs ve uçak bileti satışında son zamanların en popüler seyahat acenteleri arasında yer almaktadır. 2019 yılında kurularak kurumsal yapısını tamamlayan Farkvar.com uçak bileti ve otobüs bileti için en fazla tercih edilen online bilet alınabilecek güvenilir yerler listesine girerek, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. SSL güvenlik sertifikası ile korunan ödeme sayfasında, rahat bir şekilde ödemenizi […]

Farkvar.com, online otobüs ve uçak bileti satışında son zamanların en popüler seyahat acenteleri arasında yer almaktadır. 2019 yılında kurularak kurumsal yapısını tamamlayan Farkvar.com uçak bileti ve otobüs bileti için en fazla tercih edilen online bilet alınabilecek güvenilir yerler listesine girerek, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

SSL güvenlik sertifikası ile korunan ödeme sayfasında, rahat bir şekilde ödemenizi yaparak uçak ve otobüs bileti alabileceğiniz Farkvar.com, gelişmiş seçenekler sunmasına rağmen basit ara yüzü sayesinde giriş seviyesinde internet kullanıcılarının bile kafası karışmadan bilet alabilecekleri bir platformdur.

Farkvar.com Otobüs Bileti

İnternetten otobüs bileti almak istiyorsanız, Farkvar.com otobüs bileti sayfasına geldikten sonra, karşınızdaki panelde nereden nereye hangi tarihte gitmek istediğinizi seçerek “Bana Bilet Bul” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bunun ardından Farkvar.com otobüs bileti için anlaşmalı olduğu 250’nin üzerindeki firmanın, belirttiğiniz şehirler arasındaki seferlerini, otobüs saatlerini ve bilet fiyatlarını görebilirsiniz.

Farkvar.com Uçak Bileti

Online bilet alımlarında en fazla tercih edilen seyahat acenteleri arasında oldukça popüler olan Farkvar.com uçak bileti almak isteyenler için de hizmet vermektedir. 100’den fazla havayolu şirketi ile anlaşması olan Farkvar.com müşterilerine özel fiyatlarla, uçak bileti satışı yapmaktadır.

Konforunuzdan hiçbir zaman ödün vermek istemiyor ve güvenilir bir online bilet satış noktası arıyorsanız, Farkvar.com uçak bileti sayfası ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Farkvar.com Müşteri Hizmetleri

Kesintisiz hizmetin adresi Farkvar.com, çağrı merkezi kalitesiyle de online bilet sektöründe kalitesini hissettirmeye devam ediyor. Farkvar.com müşteri hizmetleri haftanın 7 günü ve 24 saati bilet satışı için her türlü soru ve sorunlarınızda, sizlerin yanındadır.

Uzun süre beklemeye gerek kalmadan Farkvar.com müşteri hizmetleri iletişim numarasını arayarak, işlemlerinizi hızlı bir şekilde hallederek sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Farkvar.com çağrı merkezi telefon numarası: 0850 346 51 51

Farkvar.com İletişim

Farkvar.com iletişim kanalları, tüm sorunlarınıza hızlı çözümler üretebilmek için aktif olarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezinden ya da diğer iletişim kanallardan Farkvar.com temsilcilerine ulaşarak, bilet alımı ve diğer tüm soru ve sorunlarınızı istediğiniz kanal aracılığıyla çözümleyebilirsiniz.

Farkvar.com iletişim kanallarından bazıları, şunlardır.

E-posta: bilgi@farkvar.com

Çağrı Merkezi: 0850 346 51 51

Faks: 0388 502 44 10

Farkvar.com Bilet İptali

Müşterinin ya da otobüs firmalarının bilet iptalleri konusunda, Farkvar.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Yasal mevzuat gereği otobüs firmalarının zorunlu haller dışında bilet iptali yapmaları söz konusu olmayıp, mecburi durumlarda ise olası iptal ve değişiklikler söz konusudur.

Farkvar.com bilet iptali hususunda, çağrı merkezini arayan müşterilerine gerekli bilgiyi verip yönlendirme yapmaktan başka yetkisi bulunmamaktadır. Bilet satın alındıktan sonraki süreç, otobüs firması ile müşteri arasında gerçekleşmektedir. Biletinizi iptal etmek ya da değiştirmek istiyorsanız, ilgili firmanın müşteri temsilcisini arayarak daha detaylı bilgi almanız sürecin hızlanması için daha sağlıklı olacaktır.

Otobüs Bileti Farkvar.com

Otobüs bileti Farkvar.com ile alınırken birkaç ufak adımda biletiniz alabilmeniz mümkündür. Otobüs bileti al sayfasında gitmek istediğiniz yer ve seyahat etmek istediğiniz tarihi girmeniz sistemimiz için yeterli bilgiyi oluşturur. İstediğiniz firmadan bilet almak için “Satın Al” butonuna tıkladığınızda ise, o saatte hareket etmesi planlanan otobüsteki boş koltukları görsel üzerinde görebilir ve istediğiniz boş koltuğun üzerine tıklayarak seçiminizi yapabilirsiniz. Son olarak seyahat edecek kişinin kişisel ve ödeme bilgilerini girip, SSL güvenlik sertifikasıyla korunan otobüs bileti Farkvar.com sayfası üzerinden biletinizi alabilirsiniz.

Farkvar.com Sosyal Medya

Farkvar.com sosyal medya mecralarında, aktif olarak varlık gösteren bir seyahat acentesidir. Her türlü kampanya ve önemli duyurular diğer gerekli kanallarla yapıldığı gibi, farkvar.com sosyal medya hesapları üzerinden de yapılmaktadır.

Sosyal medya hesaplarını takip ederek anlaşmalı olunan firmaların sağladığı indirimlerden ve düzenlenen kampanyalardan, otel bilgilerinden hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Farkvar.com sosyal medya hesapları, aşağıdaki gibidir.

https://otobusbiletisatisi.com

Facebook:     https://www.facebook.com/farkvarTR/

Instagram:     https://instagram.com/farkvarTR

Twitter:     https://twitter.com/farkvartr