Evet, Cevabı Garantili Tektaş Pırlanta Modelleri

» karma » Evet, Cevabı Garantili Tektaş Pırlanta Modelleri

Flört döneminden sonra evliliğe geçiş aşaması olan evlilik teklifi birçok erkeğin aklının karıştığı çetrefilli bir iştir. Erkeklere kılavuz olacak Evet cevabı garantili birbirinden muhteşem tektaş pırlanta yüzük modellerini Thales Pırlanta olarak sizler için hazırladık. Evlenme teklifi olarak isimlendirilen bu müthiş hazırlık gününün olmazsa olmazı tektaş pırlanta her kadının hayalini süslemektedir. Kadınlar çok fazla dile getirmese […]

Flört döneminden sonra evliliğe geçiş aşaması olan evlilik teklifi birçok erkeğin aklının karıştığı çetrefilli bir iştir. Erkeklere kılavuz olacak Evet cevabı garantili birbirinden muhteşem tektaş pırlanta yüzük modellerini Thales Pırlanta olarak sizler için hazırladık.

Evlenme teklifi olarak isimlendirilen bu müthiş hazırlık gününün olmazsa olmazı tektaş pırlanta her kadının hayalini süslemektedir.

Kadınlar çok fazla dile getirmese de hayatı boyunca unutmayacağı bir evlenme teklifi bekler. Evlilik sezonuna yaklaşmışken firmamız sizler için %50’lere varan muhteşem kampanyalar ile hem bütçenizi rahatlatmanın hemde bu özel günün unutulmaz geçmesinin kolaylığını sizlere sunmaktadır.

Evlilik teklifi hazırlık aşamasında erkeklerin en merak ettikleri soru tektaş pırlanta yüzük fiyatlarıdır. Thales Pırlanta online satış sitemizde yüzük fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Evet Garantili muhteşem tektaş pırlanta modelleri ile unutulmaz bir evlenme teklifi hazırlayabilirsiniz.

0.30 Karat Pırlanta Tektaş

0.30 karat bu eşsiz tektaş pırlanta yüzük modeli sadelikten hoşlanan kadınlar için biçilmiş kaftandır. Uygun fiyatı ve kolay ödeme kolaylığı ile evet cevabını garantileyin.

Oval Kesim Pırlanta  Tektaş

Oval kesim pırlanta tektaş modeli 0.71 karat ağırlığındadır. Gösterişli modelleri sevenler ve farklı kesim pırlantalardan hoşlananların hayır demeyeceği bu yüzük modeli ile evlilik teklifinizi garantileyin.

Baget Pırlanta Tektaş

Baget kesim gösterişli durmasından dolayı en sevilen kesim modelidir. Baget kesim bu eşsiz pırlanta tektaş modeli 0.76 karat ağırlığındadır.

Prenses Kesim Pırlanta Tektaş

Yuvarlak kesimden sonra en çok tercih edilen bu prenses kesim modeli ile evlenme teklifinizi eşsiz bir şölene çevirebilirsiniz. Farklı pırlanta tektaş modelleri ile evet cevabını garantileyin.

Damla Kesim Pırlanta Tektaş

Damla kesim pırlanta yüzük modeli ile tektaş arayışınıza farklı bir seçenek getirebilirsiniz. 0.69 karat ağırlığındaki bu tektaş yüzük modeline %50 indirimli olarak sahip olabilirsiniz.