Etkili Web Tasarım İlkeleri Nelerdir?

» karma » Etkili Web Tasarım İlkeleri Nelerdir?

Sosyal Medyanın Önemi   Sosyal medyanın gücünü artırmak için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Tüm ilgili sosyal medya platformlarını kurumsal web tasarım aşamasında sitenize entegre edin. Kullanıcıların web sitesindeki sosyal medya sayfalarına hızlıca erişmelerine izin vermek, bir markanın erişimini anında kolaylaştırır ve görünürlüğü ve trafiği artırmaya yardımcı olur.   Sosyal medya artık hiçbir zamanın ve mekanın sınırlandıramadığı […]

Sosyal Medyanın Önemi

 

Sosyal medyanın gücünü artırmak için hiçbir fırsatı kaçırmayın. Tüm ilgili sosyal medya platformlarını kurumsal web tasarım aşamasında sitenize entegre edin. Kullanıcıların web sitesindeki sosyal medya sayfalarına hızlıca erişmelerine izin vermek, bir markanın erişimini anında kolaylaştırır ve görünürlüğü ve trafiği artırmaya yardımcı olur.

 

Sosyal medya artık hiçbir zamanın ve mekanın sınırlandıramadığı ortamlar oluşturmuştur. Cep telefonları ve tabletler sayesinde günün her saatinde insanlar sosyal medya üzerinde etkileşime geçmekte ve alışveriş yapmaktadır. Bütün sitelerin bu yeni dünyada gecikmeden yerini alması gerekiyor.

 

E-Ticaret Sayfalarının Mobil Uyumluluğu

 

Birçok marka, ürünlerini e-ticaret sitelerinden pazarlamaktadır. Birçok e-ticaret sitesi aynı zamanda mobil uyumlu hale getirilmektedir. Hedef kitlelere daha iyi ulaşabilmek için reklam, tanıtım ve duyular, kampanyalar sosyal medya ile sunulmaktadır. İyi bir sosyal medya yönetimi ile müşterilerinizin davranışlarını takip edebilir ve yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Özellikle müşteri deneyimlerinin iyi gözlenmesi ve beklentilerinin neler olduğu tespit edilmelidir. Bunun için web sayfalarının iyi bir analiz altyapısına sahip olması gerekir. Çünkü standart bir tasarım, o yılın şartlarını ileriye dönük olarak geliştiremez.

 

Güçlü Güvenlik Altyapısı

 

Güvenlikten asla ödün verilmemelidir. Her tasarım, müşteri ve kullanıcı verilerini korumak için temel güvenlik kontrolleri gibi temel güvenlik ve gizlilik protokollerini içermelidir. Biltek Yazılım, müşterilerine sunduğu bütün yazılımlarında güvenlik altyapısını pazarlık konusu yapmadan sağlamaktadır.

 

Biltek Web Tasarım ve Yazılım, hizmete başladığı süre boyunca, şirketlerin internet pazarlama ve e-ticaretin her alanında ustaca çözümler sunmalarına yardımcı olmak için endüstri lideri uygulamaları kullanmaktadır. Web tasarım ekibi ve en yeni teknolojilerden oluşan yazılım ekibiyle e-ticaret, web analitiği, web görünürlüğü, kurumsal web tasarım sonrası site optimizasyonu ve SEO alanlarında ölçeklenebilir ve sürdürülebilir çözümler sunmaktadır.

 

Etkili Web Tasarımı Eğilimleri

 

Etkili web tasarımı, web sitesinin kullanıcıları tarafından değerlendirilir. Bir web sitesinin kullanılabilirliğini etkileyen birçok faktör vardır ve sadece ne kadar iyi göründüğü değil, aynı zamanda işlevselliği, ne kadar kolay kullanılır olduğu da önemlidir.

 

Genel olarak kurumsal web tasarım altyapısı iyi oluşturulmadığı takdirde web siteleri, düşük performans gösterme eğilimindedir. Google Analytics metrikleri, örneğin yüksek çıkma oranları, sitede düşük süreler, ziyaret başına düşük sayfalar ve düşük dönüşümler bu eğilimleri ölçecektir.