Estetik Görünüm İçin Yüz Birinci!

» karma » Estetik Görünüm İçin Yüz Birinci!

1979 yılı içerisinde Erzurum ilinde doğan Yücel Birinci şu anda estetik cerrahi alanında oldukça ünlü ve tercih edilebilirliği de yüksek olan uzmanlar arasında yer almaktadır. Eğitim hayatı süresince oldukça başarılı bir şekilde ilerlerken tıp fakültesini kazanmasının üzerine İzmir’e taşınmış ve Erzurum’dan İzmir’e uzanan yolculuğu halen İzmir’de devam etmesine sebep olmuştur. Bu kapsamda fakülteyi bitirdikten sonra […]

1979 yılı içerisinde Erzurum ilinde doğan Yücel Birinci şu anda estetik cerrahi alanında oldukça ünlü ve tercih edilebilirliği de yüksek olan uzmanlar arasında yer almaktadır. Eğitim hayatı süresince oldukça başarılı bir şekilde ilerlerken tıp fakültesini kazanmasının üzerine İzmir’e taşınmış ve Erzurum’dan İzmir’e uzanan yolculuğu halen İzmir’de devam etmesine sebep olmuştur. Bu kapsamda fakülteyi bitirdikten sonra zorunlu hizmetlere ve belirli alanlarda çalışmaya başlayan Yücel Birinci on iki senelik bir tecrübesi bulunan Ege Sante Cerrahi Kliniği’nin kurulmasına da yardımcı olmuş ve bu konuda etkin bir rol oynamıştır.

Operasyonlar sırasında uyguladığı ileri düzey teknoloji ve gelişimler hastaların konforu oranı çok daha yüksek miktarda etkilediğinden ve hastalar bir hayli memnun kaldıklarından Yücel Birinci şu anda alanında parmakla gösterilen ve en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

İçiniz Rahatlatacak Bir Tecrübe, Yücel Birinci!

Kendi alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanında kapalı teknik uygulayarak koruyucu burun estetiği ile adını bir hayli büyük bir kitleye duyuran Yücel Birinci, aynı şekilde dolgu botox İzmir içerisinde yapılan uygulamalarda da oldukça büyük bir kitleye sahip olmuştur. Artık dolgu İzmir için yapılabilmesi en kolay işlemlerden biri sayılmaktadır. Çünkü Ege Sante Cerrahi Merkezi kapsamında hizmetlerine devam eden Yücel Birinci, bu işlemlerin hastaların rahatına önem vererek ve onların isteklerini de göz önünde bulundurularak yapılabileceğini net bir şekilde kanıtlamıştır.

İşlemlerinde profesyonelliği elden bırakmadan sürekli olarak gelişim odaklı bir şekilde devam eden Yücel Birinci alanındaki en iyi hizmeti sunanlardan biri olarak da bilinmektedir. Çeşit olarak da oldukça büyük bir liste bulundurmaktadır.

Hak Ettiğiniz Değeri Alabilmek İçin, Yücel Birinci!

Tecrübesi ve bilgi birikiminin en doğru şekilde uygulanışını bizlere gösteren Yücel Birinci hastaları tarafından da sürekli olarak tercih edilen ve önerilen kesimde bulunmaktadır. Çünkü bu konuda sunduğu hizmet tam da günümüz şartlarında hastaların beklediğine denk gelmektedir.

Estetik görüntüsünü bir hayli yüksekte tutan ve hastaların tercihleriyle uyuşan bir noktaya ulaşmayı başarabilen çalışmalarıyla tanınan Yücel Birinci aynı zamanda çabuk iyileştirme Potansiyeli ile de bilinmektedir. Tüm bu sunduğu artılarla kendini belli eden giderek daha da ileriye odaklı şekilde büyük adımlar atmaya devam eden Yücel Birinci sektör içerisindeki en güçlü ve en kaliteli hizmet ağını sunmaktadır. Bu yüzden de hastaları tarafından çokça sevilmekte ve ilgi görmektedir.