Epoksi Zemin Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

» karma » Epoksi Zemin Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Epoksi zemin yapıların taban kısmının çok daha uzun seneler boyunca dayanabilir bir niteliğe gelmesine yardımcı olacaktır. Özellikle sıklıkla kullanılan alanların bu kaplama maddesi ile döşenmesi aşınmaların tam manası ile ortadan kalkmasını da mümkün kılmaktadır. Kullanılan yöntem hem ülkemizde hem de dünyada giderek yaygınlık kazanmaktadır. Tam da bu nedenle fiyatlar da oldukça makul seviyededir. Uygulama Nasıl […]

Epoksi zemin yapıların taban kısmının çok daha uzun seneler boyunca dayanabilir bir niteliğe gelmesine yardımcı olacaktır. Özellikle sıklıkla kullanılan alanların bu kaplama maddesi ile döşenmesi aşınmaların tam manası ile ortadan kalkmasını da mümkün kılmaktadır. Kullanılan yöntem hem ülkemizde hem de dünyada giderek yaygınlık kazanmaktadır. Tam da bu nedenle fiyatlar da oldukça makul seviyededir.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Epoksi zemin Ankara hizmeti altında yapılacak olan uygulamalar alanın genel yapısına hiçbir şekilde zarar vermeden uygulanmaktadır. Epoksi zemin uygulaması sırasında takip edilen aşamalardan bazıları;

  • Uygulama yapılacak olan alanın öncelikle diğer kaplama malzemelerinden arındırılması gerekmektedir. Bu işlem oldukça hızlı bir biçimde tamamlandığı için günlük hayattaki yaşam kalitenizi etkileyecek herhangi bir unsur olmayacağının da altı çizilmelidir.
  • Taban epoksi uygulamaya hazır bir hale getirildikten sonra zeminin pürüzlü yapısını giderebilmek için tercihen bir kat beton ya da asfalt uygulanabilmektedir. Kullanım yerine göre bu tercih değişim gösterebilir.
  • Daha sonra epoksi uygulamasına başlanabilir. Oldukça kısa bir süre içerisinde sıvı formunda katı forma oldukça sert bir biçimde geçecek olan bu madde ile zeminler eskisinden çok daha dayanıklı bir hale gelecektir.

Bu aşamalar tamamlandıktan sonra sahip olunacak zemin hem daha kaliteli hem de dayanıklı bir hal alacaktır.

Referanslı Hizmet: Firmanın vermiş olduğu hizmetlerin her biri Dr. Schutz garantisinde ortaya koyulmaktadır. Ayrıca ülkemizde bu ürünlerin distribütörlüğü de profesyonel bir biçimde üstlenilmiştir. Memnuniyet seviyesine bakıldığı zaman ne denli eksiksiz bir hizmet verdiği de anlaşılmaktadır.

Dayanıklı Zeminler ve Uygun Fiyat 

Epoksi zemin kaplama Ankara uygun fiyatlar ile hizmet sunduğu için bu durumu geleceğe bir yatırım şeklinde de değerlendirebilirsiniz. Ayrıca zeminlerde meydana gelen hasarlara karşı her ay ya da yıl tamirat ile uğraşmaktansa bir sefer epoksi uygulayarak sorunsuz görünüme ulaşmak çok daha tercih edilebilir bir niteliktedir.

Uygun Fiyat Aralığı

Epoksi Ankara ülkemizde ilk uygulandığı zamanlarda yüksek fiyatlardan hizmet vermeye başlamış olsa da son dönemlerde oldukça makul bir seviyeden işlem gerçekleştirmeye başlamıştır. Geleceğe yapmış olduğunuz bir yatırım olarak düşünüldüğü zaman bu kaplamanın uzun vadede uygulatan kişileri maddi olarak rahatlatacağı da ortaya çıkmaktadır.