Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Nasıl Bu Kadar Uygun?

» karma » Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları Nasıl Bu Kadar Uygun?

Zemin kaplama konusunda her zaman uzman bir ekip bulmak kolay olmayacaktır. Fakat sizler için epoksicenter zeminlerinizin kaplanması konusunda son derece profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır. Zemin kaplama işlemlerinden sonra size sunulan 5 yıl garanti de işlerinde ne kadar iyi olduklarının göstergesidir. Sahip olduğunuz bir mekânın daha farklı bir görünüm kazanmasını isteyebilirsiniz. Bunun için çok fazla […]

Zemin kaplama konusunda her zaman uzman bir ekip bulmak kolay olmayacaktır. Fakat sizler için epoksicenter zeminlerinizin kaplanması konusunda son derece profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır.

Zemin kaplama işlemlerinden sonra size sunulan 5 yıl garanti de işlerinde ne kadar iyi olduklarının göstergesidir. Sahip olduğunuz bir mekânın daha farklı bir görünüm kazanmasını isteyebilirsiniz. Bunun için çok fazla araştırma yapıp kendinizi yormanıza gerek yoktur. Epoksicenter kaplama işlemlerinden önce yapılacak olan tadilat işlemlerinden epoksi kaplamasında yapılacak son işleme kadar bütün işleri üstlenmektedir.

Epoksi zemin kaplama fiyatları yapılacak işlemlere göre belirlenmektedir. Öncelikli olarak belirtmek gerekir ki kaplama yapılacak alan ne kadar büyük olursa katlanılacak birim maliyet o kadar düşük olacaktır.

 Epoksi Zemin Kaplama Ayrıntıları Nelerdir?

Epoksi zemin kaplama işleminin yapılmasına karar verdiniz ve maliyetini merak mı ediyorsunuz? O zaman birlikte maliyetlere bir bakalım. Genel olarak epoksicenter sizlere kdv hariç fiyattan hesap yapar ve her şey dâhil fiyatı verir. İstanbul dışı taleplerde ise duruma göre konaklama ücretlerine de tabi tutulabilmektedir.

Epoksi zemin fiyatları kendi arasında 2 ye ayrılmaktadır. Bu ayrılmanın sebebi kalınlıklarından kaynaklanmaktadır. Genel olarak iki zemin kaplama malzemesinin kalitesi kesinlikle aynıdır. Fakat fiyat farklılıklarına bakacak olursak “Multilayer” olarak adlandırılan malzeme metrekaresi 6 ila 13 euro arasında değişkenlik göstermektedir.

Diğer taraftan “Self Levelling” olarak adlandırılan malzeme ise metrekaresi 9 ila 15 euro arasında fiyatlandırılmaktadır. Bu fiyat aralıkları daha öncede belirttiğimiz gibi alanınızın büyüklük ve küçüklüğü ile alakalıdır.

 Epoksi Zemin Kaplamak Gerçekten Gerekli Mi?

Epoksi fiyatları yukarıda anlatıldığı gibi değişkenlik göstermektedir. Fakat bu sizi yanıltmasın. Epoksi ile kaplanan her alan ve her zemin tamamen farklı bir havaya bürünür ve yaptırdığınıza asla pişman olmazsınız.

Bütün bunların yanında kaplama sırasında sizin yapmanız gereken sadece tercih etmektir. Sevdiğiniz ya da kaplanmasını istediğiniz tasarımı seçtikten sonra gerisini uzman ekiplere bırakın. Kaplama öncesi tüm işlemleri hallederek ardından kaplama işlemlerine geçerler. Sonrasında sizlere 5 yıl garanti süresi vererek işlerini sonlandırırlar.

Epoksi zeminler o kadar kaliteli yapılardır ki 5 yıl garanti verilmese bile uzun yıllar kendi özelliğinden bir şey kaybetmemektedir. Sonuç olarak gönül rahatlığı ile epoksi zemin kaplama yaptırabilirsiniz.