En şık Tasarımlar da 2021 Zebra Perde Modelleri

» karma » En şık Tasarımlar da 2021 Zebra Perde Modelleri

Görünüm itibarı ile stor perdeleri andıran zebra perdeler kullanım alanlarının genişliği ve kolaylığıyla ön plana çıkan bir perde modelidir. Hem evinizde hem de ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu perdeler farklı kalınlığa sahip şerit şeklindeki kumaşların birleşiminden oluşur. Mekanizma üzerinde gündüz tül görevi gören ince şeritler, gece ise perde görevi gören kalın şeritler bulunur. Oldukça kullanışlı olan […]

Görünüm itibarı ile stor perdeleri andıran zebra perdeler kullanım alanlarının genişliği ve kolaylığıyla ön plana çıkan bir perde modelidir. Hem evinizde hem de ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu perdeler farklı kalınlığa sahip şerit şeklindeki kumaşların birleşiminden oluşur. Mekanizma üzerinde gündüz tül görevi gören ince şeritler, gece ise perde görevi gören kalın şeritler bulunur. Oldukça kullanışlı olan perdeler her geçen gün farklı model ve rengi ile sizlerle Ucuz Perde Dünyası sitemizde buluşmaktadır.

Evinizin her odası için seçebileceğiniz birbirinden farklı renk ve desene sahip zebra perde modelleri bulunmaktadır. Sitemizde yer alan perdeleri tercih ederek odalarınızda ve ofisinizde modern ve şık bir atmosfer yaratabilirsiniz. Mobilyanıza uygun perdeleri tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Zebra perde kategorisi geniş yelpazede ürün sunmaktadır. Bunlar: Desenli, çiçekli, baskılı, bambu, pliseli, jakarlı, simli gibi daha pek çok çeşide ayrılmaktadır. Daha fazlası için sitemizde bulunan zebra perde kategorisini inceleyebilirsiniz.

Yalnızca yetişkin odaları için değil çocuk ve bebek odaları için de birbirinden farklı perde modellerini bulabilirsiniz. Size sunduğumuz modellerimiz pencere ölçülerinize uymayabilir. Bu durumda sizin için özel ölçüm perdeler sunuyoruz. Dilediğiniz ölçüde perdeyi yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. En kısa sürede sizlere ürününüz tarafımızca gönderilecektir.

Zebra Perde Fiyatları

Her perde modelinde fiyat üzerinde etkili olan birtakım unsurlar bulunmaktadır. Aynı durum zebra perdeler için de geçerlidir. Üretim teknikleri, perdenin büyüklüğü, deseni, rengi, mekanizma türü gibi unsurlar başta sayabileceğimiz özelliklerdendir. Zebra perde fiyatları sitemizde piyasanın en uygun fiyatlandırması olarak sizlere sunulmaktadır. Kalitenin her bütçeye uygun olduğu sitemizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ucuz Perde Dünyası’nın Farkı

Perde sektörünün yeni ama devamlı büyüyen bir firması olarak bizler her geçen gün müşteri potansiyelimizi de artırmaktayız. Bunda en büyük etmen işimizi kalite ile bütünleştirip her bütçeye uygun perde modellerini sizlerle buluşturmamızdır. Yüzlerce perde modellerinin arasında dilediğiniz perdeyi seçmeniz için sizlere seçenek sunuyoruz. Bu perdelerden biri de zebra perde modelleridir.

Ucuz Perde Dünyası olarak sizlere tek bir il ile sınırlı kalmadan da hizmet vermeye devam etmekteyiz. İzmir dışındaki illerde de müşterilerimize hizmet veriyor ve diledikleri perde modelini onlara en kısa sürede gönderiyoruz. Üstelik kolay sipariş verme ve ödeme ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme için tereddüt eden müşterilerimiz için kapıda ödeme imkanı sunuyoruz. Taksit ile ürün almak isteyen müşterilerimiz için de 12 aya varan taksitlendirme seçeneği sunuyoruz. Dahası ücretsiz kargo imkanı ile sizleri perdeleriniz ile buluşturuyoruz.

Her eve ve tarza uygun olan zebra perde modellerini bulabileceğiniz Ucuz Perde Dünyası sizleri beklemektedir. Perde modellerimiz ile evinizde kendi tarzınızı yaratabilir ve modern bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Bunun için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.