En Çok İndirilen Uygulamalar

» karma » En Çok İndirilen Uygulamalar

  Evde geçirdiğimiz bugünlerde zamanımızın büyük bir bölümünü televizyon karşısında geçiriyoruz. Ancak televizyonlardaki kanallarda bu zor günlerde yeni içerik üretmek konusunda zorlanıyorlar. Bunun için internette en çok indirilen uygulamalardan biri Toto Tv’dir. Toto Tv Türk uygulama üreticileri tarafından geliştirilmiş yerli bir uygulamadır. Toto Tv’nin içerisinde 80’den fazla kanal bulunmaktadır. Belgesel kanalları, film kanalları, müzik kanalları […]

 

Evde geçirdiğimiz bugünlerde zamanımızın büyük bir bölümünü televizyon karşısında geçiriyoruz. Ancak televizyonlardaki kanallarda bu zor günlerde yeni içerik üretmek konusunda zorlanıyorlar. Bunun için internette en çok indirilen uygulamalardan biri Toto Tv’dir. Toto Tv Türk uygulama üreticileri tarafından geliştirilmiş yerli bir uygulamadır. Toto Tv’nin içerisinde 80’den fazla kanal bulunmaktadır. Belgesel kanalları, film kanalları, müzik kanalları bunlardan bazılarıdır. Aynı dizileri izlemekten sıkıldığımız karantina döneminde birçok çeşitli kanalın bulunduğu Toto Tv zengin çeşitliliği ile bize keyifli zaman geçirtmektedir. Herkesin ilgi alanına hitap eden en seçkin kanalların bulunduğu bu uygulamayı indirmek çok kolaydır. İnternette “Toto Tv Apk İndir” diye arttığınız zaman ücretsiz bir şekilde bu uygulamayı indirip çeşitli kanalların keyfini çıkartabilirsiniz.

Rise Of Kingdoms

Birçok yerde reklamına rastlayabileceğiniz Rise Of Kingsdom, en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor. Gerçek zamanlı strateji oyunu olan bu oyunun içerisinde 8 farklı ülke yer almaktadır. Bu ülkelerden biri de Osmanlıdır. Oyunun içerisinde Osmanlı tarihine de yer verilmiştir. Oyunun asıl amacı şehrinizi geliştirmek. Bunu yaparken seferlerden iç savaşlara kadar bütün konularda siz sorumlu olacaksınız. Bu oyunu Rise Of Kingdoms APK formatında bulmanız mümkündür. İsterseniz https://www.724indir.com linkinden de oyunun uygulamasına ulaşabilirsiniz. Oldukça sürükleyici olan bu oyun, kendi imparatorluğunu kurmak isteyenlerin çok seveceği bir uygulamadır.

FaceApp Pro

Retrica’nın çıktığı günden beri insanlar sürekli fotoğraflarını düzenleyebilecekleri uygulamalar kullanmaya devam etmektedir. bu uygulamalar içinde en çok kullanılanı ise FeceApp Pro olmuştur. Portre düzenleme özelliği sayesinde selfileriniz artık çok daha güzel çıkacaktır. Ayrıca bu uygulamanın içerisinde saç şekillendirme özelliği de mevcuttur. Ayrıca Retrica’dan beri herkesin kullandığı ve çeşidinin yüzleri bulduğu filtreler de bu uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesidir. ayrıca bu uygulamanın diğerlerinden ayrılan özelliği sizi gençleştirip, yaşlandırabilmesidir. Böylece sevdikleriniz ile vakit geçirirken bu özelliği kullanıp oldukça eğlenebilirsiniz. Bu uygulamayı indirmek için internet tarayıcınıza “FaceApp Pro Apk İndir” yazmanız yeterlidir. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirerek keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.