Emre Belözoğlu Takım Arkadaşının Evliliğinin Kurtarmış

» karma » Emre Belözoğlu Takım Arkadaşının Evliliğinin Kurtarmış

  Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu bu sezon her ne kadar saha içinde istediği başarıyı yakalamasa da takımda sağladığı etki gün geçtikçe açığa çıkıyor. İsla’nın Evliliğini Emre Kurtardı Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu bu sene saha içinde olduğu kadar saha dışında da takımına oldukça yardımcı olduğu ortaya çıktı. Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu takım arkadaşı Isla’nın tamamen son […]

 

Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu bu sezon her ne kadar saha içinde istediği başarıyı yakalamasa da takımda sağladığı etki gün geçtikçe açığa çıkıyor.

İsla’nın Evliliğini Emre Kurtardı

Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu bu sene saha içinde olduğu kadar saha dışında da takımına oldukça yardımcı olduğu ortaya çıktı. Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu takım arkadaşı Isla’nın tamamen son bulmasına kadar gelen evliliğinin kurtulmasında önemli bir pay sahibi olduğu öğrenildi. Şilili oyuncu Isla geçtiğimiz ocak ayında Gala Caldirola ile hayatını birleştirmişti. Fakat başarılı oyuncunun eşi ülkesinde bir dans yarışmasına katılacağını açıklaması ile çiftin evlilikleri bitme noktasına gelmişti. Islan boşanma kararından son anda vaz geçerken bu durumunda arkasında ise kaptanını büyük etkisi olduğu öğrenildi. İddaci ile bu olay ile ilgili süreci yakından takip edebilirsiniz.

Kaptan Özel İzin Aldı

Isla eşinin yarışmasının iptal olmasından sonra boşanma kararını rafa kaldırmıştı. İkili bir araya gelerek sorunlarına çözüm yolu bulmayı amaçlıyordu. Faka başarılı oyuncunun eşi Corona virüs salgını nedeniyle Şili’den İstanbul’a dönemiyordu. Emre Belözoğlu bu noktada devreye girerek Şili’den Frankfurt’a bir uçuş ayarlanmasını sağladı. Kaptan yine devreye girerek Türkiye’den Frankfurt’a uçak göndermek için Dışişleri’nden izin aldığı bilgisi paylaşıldı. Tüm spor magazin haberleri için güvenilir mi? Sorusunun cevabı bu site ile evet oluyor.

Emre Yine Devreye Gidi

İsla’nın eşi 14 gün karantina sürecinin geçirmesi için yurda yerleştirildi. Fakat burada ailesini isteyerek sorun çıkaran İsla’nın eşi için bir kez daha devreye giren kaptan İsla’nın ailesinin de eşi ile birlikte karantinaya girmesi için izin aldığı bilgisi paylaşıldı. Kaptanın bu süreçte takım arkadaşının evliliğinin kurtulması için yoğun bir çaba sarf ettiği görülüyor. İddaci yeni adres ile Emre ile ilgili tüm gelişmeleri takından takip edebilirsiniz.