Elektronik Sigara Dünyasının Yeni Kralı İle Tanışın: Vaporesso Revenger

» karma » Elektronik Sigara Dünyasının Yeni Kralı İle Tanışın: Vaporesso Revenger

Elektronik sigara ülkemizde yaygınlaşmaya başladıktan kısa bir süre sonra “SMOK” markası herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Bunun en büyük nedeni watt ayarı yapılabilen SMOK e-sigara modellerinin ülkemizde satışı yapılan ilk modellerden bir tanesi olmasıydı. Sonraki yıllarda kullanıcılar Joyetech, Eleaf gibi markalarlarla tanışsalar da maksimum watt değeri yeni ve profesyonel kullanıcılar için son derece önemliydi. […]

Elektronik sigara ülkemizde yaygınlaşmaya başladıktan kısa bir süre sonra “SMOK” markası herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Bunun en büyük nedeni watt ayarı yapılabilen SMOK e-sigara modellerinin ülkemizde satışı yapılan ilk modellerden bir tanesi olmasıydı. Sonraki yıllarda kullanıcılar Joyetech, Eleaf gibi markalarlarla tanışsalar da maksimum watt değeri yeni ve profesyonel kullanıcılar için son derece önemliydi. Vapresso, piyasaya bir ürün sürdü ve her şey değişti. Kimden mi söz ediyoruz? Elektronik sigara dünyasının yeni kralı ile tanışın: Vaporesso Revenger!

Vaporesso Revenger Özellikleri

Aslında bugün elektronik sigara pazarındaki pek çok üretici firma yüksek watt değerlerine çıkıp adeta bir nargile kadar yoğun buhar verebilen cihazlar piyasaya sürdüler. Bu cihazlar arasında SMOK Alien başı çekiyordu. Daha sonra Vaporesso, Revenger modelini çıkarttı. Kullanıcılar, Vaporesso Revenger Kit’ in kutusunu açtıkları ilk andan itibaren daha kaliteli bir marka ve elektronik sigara ile karşı karşıya geldiklerini fark ettiler.

Vaporesso Revenger, benzeri mod elektronik sigara modelleri gibi 220 Watt’a çıkabiliyor. İlk bakışta tasarım çizgileri ve büyük gövde ekranı ile dikkatleri çeken Vaporesso Revenger aynı zamanda pek çok açıdan popüler mod cihazların özelliklerini taşıyor. İki adet 18650 pil ile çalışan bu pilleri mıknatıslı bir kapak ile koruyan cihaz aynı zamanda tankı kolay bir şekilde doldurulabilen bir atomizer tanka sahip. Vaporesso Revenger’ ın atomizeri ve 5 ML’ lik tankına geçmeden önce neden Alien’ dan daha kaliteli olduğunu kısaca anlatmaya çalışalım.

Vaporesso Revenger çok daha sağlam bir mod elektronik sigara modeli. Cihazın kutusunu açtığınız ilk andan itibaren şarj kablosu gibi ufak detayların bile SMOK’ dan daha kaliteli olduğu gözünüze çarpıyor. Ayrıca Vaporesso Revenger, rakibi olan cihazın kaba ve ağır mod gövdesine kıyasla daha narin ve zarif bir tasarımla karşınıza çıkıyor. Bu da Vaporesso Revenger’ ı özel kılan bir başka neden. Vaporesso Revenger’ ın işinin ehli üreticiler tarafından üretildiklerini mod gövdenin tasarımından da anlıyorsunuz. Firma, bu model çok tutulup sevildikten kısa bir zamanda sonra Vaporesso Revenger X modelini piyasaya sürdü ki bu cihaz dokunmatik ekran özelliği ile benzer modellerden hem daha hesaplı hem de daha uzun ömürlü bir elektronik sigara modeliydi.

Vaporesso Revenger’ ın bir başka önemli özelliği ise cihazın NRG olarak da bilinen ve patenti kendisine ait olan atomizer tank modeli. NRG atomizer – coil altyapısı sadece yüksek watt değerlerinde daha yoğun buhar elde etmenizi sağlamıyor aynı zamanda kullandığınız e-likit aromasının tüm lezzetini de almanızı kolaylaştırıyor.

Tercihinize göre dilerseniz GT2, GT4, GT8 gibi coil yapıları ile birlikte de kullanabildiğiniz Vaporesso Revenger diğer elektronik sigara modellerinde karşınıza çıkan sızdırma sorununu da ortadan kaldırmış. Eğer kaliteli bir premium likit ile yüksek watt ayarında ortalığı buhara boğmak gibi bir niyetiniz varsa, Vaporesso Revenger sizin için uygun cihaz. Vaporesso Revenger’ ın ve dolayısıyla Vaporesso’ nun üstün teknolojisini cihaz harika bir kullanım sunarak sizlere gösteriyor. Üstelik 2 adet şarjlı pil modeliyle çalışan cihazı tam şarjla 1 veya 3 gün kadar kullanabiliyorsunuz. Yani bir Vaporesso Revenger aldığınızda sizleri diğer modellerde karşınıza çıkmayan üstün özellikler karşılıyor.

Eğer Vaporesso Revenger’ ı gereğinden çok övdüğümüzü düşünüyorsanız yerli ve yabancı sitelerde küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Bugüne kadar Vaporesso Revenger cihazı hakkında olumsuz yorum yapmış bir kullanıcıya biz rastlayamadık. Cihaz, fiyatının karşılığını tam manasıyla size veriyor ve vaadini gerçekleştiriyor. Bu da Vaporesso Revenger modelini adeta elektronik sigara dünyasının Ferrarisi haline getiriyor. Elbette Vaporesso Revenger kullanacaksanız dikkat etmeniz gereken başka unsurlar da var. Bunların başında kaliteli e-likit ve kaliteli 18650 şarjlı pil kullanmak gibi unsurlar geliyor. Zor olan seçimi yaptınız ve bir elektronik sigara olarak Vaporesso Revenger’ ı seçtiniz, tebrikler. Şimdi sizi tedarikçi tercihinde daha zorlu bir sınav bekliyor: cihazı, kaliteli e-likitleri ve coilleri nereden alacaksınız?

Peki Vaporesso Revenger modelinde karar kıldınız. Orijinal ve uygun fiyatlı bir Vaporesso Revenger Modelini nereden bulacaksınız? Çok basit. Bunun için elektroniksigarashop.net adresini ziyaret etmeniz ve hemen şimdi sipariş vermeniz yeterli.