Ekonomik ve Güvenli Yapılar

» karma » Ekonomik ve Güvenli Yapılar

    Çelik yapı sistemlerinde bir numara olan ve bu anda tecrübeli bir filmi olarak uzun yıllardır hizmet veren, deneyimli ve tecrübeli personel ile sizlere profesyonel bir süreç yönetimi hizmeti sunan firma ihtiyaç duyduğunuz çelik çatı sistemlerinde de sizlere hizmet veriyor. Uygulama öncesinde profesyonel keşif ekibimiz alana gelerek ön inceleme yapıyor ve verileri topluyor. Alanın […]

 

 

Çelik yapı sistemlerinde bir numara olan ve bu anda tecrübeli bir filmi olarak uzun yıllardır hizmet veren, deneyimli ve tecrübeli personel ile sizlere profesyonel bir süreç yönetimi hizmeti sunan firma ihtiyaç duyduğunuz çelik çatı sistemlerinde de sizlere hizmet veriyor. Uygulama öncesinde profesyonel keşif ekibimiz alana gelerek ön inceleme yapıyor ve verileri topluyor. Alanın mevcut durumu ve özellikleri göz önünde bulundurularak yapılan projelendirme işlemi sonrasında montaj ve ankraj işlemleri yapıyor. Çelik kaplama ve boya işlemi sonrasında yapı sizlere kusursuz bir şekilde teslim ediliyor. Uygulama sırasında veya öncesinde istemiş olduğunuz tüm özellikler binaya da yer aldığı gibi özel olarak çelik asma kat ara kat sistemleri de uygulanabiliyor. Yere sabitlenen veya taşıyıcı sistemlere entegre edilen çelik asma kat ara kat sistemleri sayesinde alanın yüksekliğinden yararlanarak daha verimli ve daha fonksiyonel bir kullanım sağlayabiliyorsunuz. Çelik asma kat sistemleri başta evler olmak üzere çelik depo hangar alanlarında çok fazla tercih edilen sistemlerdir. Depo alanlarında ihtiyaçların ofis ve çalışma alanları için kullanılan ara katlar aynı zamanda binanın yüksekliğine yararlanma imkanı sağlamaktadır.

 

Mekanik açıdan düşük maliyetli yapılar olan, üretim hızı ve nakliye kolaylığı sağlayan çürümeyen, paslanmayan ve çok uzun ömürlü yapılar olan çelik konstrüksiyon sistemleri aynı zamanda çelik çatı sistemleri olarak da tüm yapılarda tercih edilmektedir. Çelik çatı sistemleri olarak aynı zamanda vinç ve hareketli vinç sistemleri için taşıyıcı konumunda yer aldıkları için maliyet avantajı elde edebiliyor, fonksiyonel çatı sistemlerine sahip olabiliyorsunuz. Günümüzde evler başta olmak üzere tüm alanlarda kullanılan çelik konstrüksiyon sistemleri ile daha güvenli ve daha ekonomik yaşam alanlarına, çalışma alanlarına sahip olabiliyorsunuz.