Ekonomik Fiyatlı Konaklama

» karma » Ekonomik Fiyatlı Konaklama

  Rize bölgesinde özellikle Çayeli ilçesinde sizlere ekonomik fiyatlarla konaklama imkanı sağlayan Rize apart otel, sunmuş olduğu özellikler ve ekonomik olarak avantajlı fiyatları ile sizlere çok ekonomik bir şekilde tatil imkanı sağlıyor. Çayeli ilçesinin çok meşhur olan Ayder Yaylası’na ve Çamlıhemşin Yaylası’na çok yakın lokasyonlarda bulunan ve aynı zamanda Rize merkeze de çok yakın bir […]

 

Rize bölgesinde özellikle Çayeli ilçesinde sizlere ekonomik fiyatlarla konaklama imkanı sağlayan Rize apart otel, sunmuş olduğu özellikler ve ekonomik olarak avantajlı fiyatları ile sizlere çok ekonomik bir şekilde tatil imkanı sağlıyor. Çayeli ilçesinin çok meşhur olan Ayder Yaylası’na ve Çamlıhemşin Yaylası’na çok yakın lokasyonlarda bulunan ve aynı zamanda Rize merkeze de çok yakın bir lokasyonda yer alan Çay apart aynı zamanda güvenli ve donanımlı bir otel konseptine sahip. Güler yüzlü personeli ve gürültüden uzak lokasyonu sayesinde doğa ile iç içe sakin bir tatil geçirebileceğiniz, Çayeli konaklama ihtiyacınızı ekonomik fiyatlarla giderebileceğiniz Çayeli apart fiyatları ile de sizlere kolaylık sağlıyor. Bir aile işletmesi olan ve sizlere aile bireyleri ile hizmet veren Çay apart, bölgenin en çok tercih edilen apart otel olması özelliğine de sahiptir.

 

Çayeli Apart Otel

 

Ayder yaylası ve çevresinde yer alan 70’ten fazla yaylaya çok yakın lokasyonda yer alıyor olması sizlere sunmuş olduğu bir avantajlar arasında yer alan Rize apart aynı zamanda apart otel fiyatları bakımından da bölgenin ekonomik fiyatlarını sizlere sunuyor. Uzun dönem kiralama, tam donanımlı daireleri günlük kiralama, güvenlik ve resepsiyon, ücretsiz internet, ücretsiz otopark gibi özelliklere sahip olan otelde güvenli bir şekilde konaklayabiliyorsunuz. Çayeli konaklama ihtiyaçlarınızda sizlere standart oda, geniş suit, large suit gibi farklı oda konseptiyle de sizlere hizmet veriyor. Rize bölgesine konaklamak istediğinizde veya Çayeli ilçesinde konaklama ihtiyaçlarınız da sizlere yardımcı olan ve ekonomik fiyatlar sunan aile apart sayesinde tatiliniz boyunca çok uygun fiyatlara konaklayabiliyorsunuz. Günlük temizlenen odalar, hijyenik ve sağlıklı koşullarda verilen hizmetlerin yanı sıra içinde bulunduğumuz dönemde özel olarak dezenfekte edilmiş odalar ile sizlere hizmet veren ve günlük kiralık daire, apart otel konseptinde profesyonel bir şekilde sizlere hizmet sunan otelde çok ekonomik fiyatlarla kalabiliyorsunuz.