Egepen Deceuninck Panjur Ürünleri

» karma » Egepen Deceuninck Panjur Ürünleri

Evlerde ve iş yerlerinde panjur ile kepenk kullanımları her geçen gün artış göstermektedir. Kültürümüzde çok uzun senedir bulunan panjurlar belirli bir dönemde göz ardı edilmiş ve popülaritesini kaybetmeye başlamıştır. Ancak sonrasında yapılan atılımlar ile panjurların estetik açıdan kalitesi arttırılmış ve evlerde en çok kullanılan yardımcı ürünlerden bir tanesi haline gelmiştir. Güneş Işığını Yönetin Panjurların en […]

Evlerde ve iş yerlerinde panjur ile kepenk kullanımları her geçen gün artış göstermektedir. Kültürümüzde çok uzun senedir bulunan panjurlar belirli bir dönemde göz ardı edilmiş ve popülaritesini kaybetmeye başlamıştır. Ancak sonrasında yapılan atılımlar ile panjurların estetik açıdan kalitesi arttırılmış ve evlerde en çok kullanılan yardımcı ürünlerden bir tanesi haline gelmiştir.

Güneş Işığını Yönetin

Panjurların en önemli görevi güneş ışınlarını istenilen şekilde kesmesidir. Egepen Deceuninck tarafından üretilen panjurlar bu görevi kusursuz bir şekilde gerçekleştirmeyi başarmaktadır. Evlerde kurulan panjur sistemleri sonrasında panjurlar açılana kadar eve en ufak bir güneş ışınının girmesi engellenebilir. Bu sayede henüz uyanmamış olmasına rağmen evlerinin güneş ile dolmasından rahatsız olan kişilerin sorunu çözülecektir.

Bilindiği üzere insanların kaliteli bir uyku uyması hem iş hayatında hem de sosyal hayatta başarılı olmasını sağlamaktadır. Sağlıklı bir uykunun en önemli anahtarı da karanlıktır. Karanlıkta uyulan uyku her zaman yüksek kalitede ve derindir. İnsanların dinlenmesini sağlayan ve yeni güne insanları hazırlayan uyku budur. Egepen Deceuninck tarafından üretilen panjurlar bu imkanı kullanıcılarına tanımaktadır.

Tercih edilecek olan panjurların yalıtıma katkıları da olmaktadır. Rüzgarın kesilmesinde çok etkili bir ürün olmaktadır. Ayrıca yağmur ya da kar başladığında Egepen Deceuninck tarafından üretilen panjurlar kapatılarak bu mevsimsel etmenlerin camlara temas etmesi engellenmektedir. Camlar bu şekilde hem kirlenmeyecek hem de içerisi çok daha sıcak kalacaktır.