EFL Podcast: Paskalya Çılgınlığı ve Hafta Sonu İncelemesi 

» karma » EFL Podcast: Paskalya Çılgınlığı ve Hafta Sonu İncelemesi 

Şampiyonanın uluslararası ara sırasında solmasıyla, panel yükselme ve küme düşme savaşlarındaki tüm koşucuları ve binicileri değerlendiriyor v

Şampiyonanın uluslararası ara sırasında solmasıyla, panel yükselme ve küme düşme savaşlarındaki tüm koşucuları ve binicileri değerlendiriyor ve Paskalya’da büyük bir hafta sonu aksiyonu bekliyor.

Norwich defans oyuncusu Ben Gibson, Ten To Tackle’ın en son konuğu ve League One ve League Two’daki hafta sonu maçlarının tüm önemli konuşma noktalarına derinlemesine bir bakış atmadan önce, hızlı ateş sorularımızı yanıtlıyor.

Bu haftaki programda tüm ligler ve açılardan bahsediliyor, ancak işte ana konuşma noktalarından bazıları …

Bu sezon Swansea ve Brentford’un Norwich’in arkasında ikinci sırayı almak için yarışın kontrolünü ele geçirdiği durumlar oldu, ancak şu anda bu noktaya hakim olan ve Premier Lig’e hemen dönüş için rotayı bekleyenler Xisco Munoz’un Watford’udur. .

Hinchcliffe: ” 433’e geçiş en önemli şeydi. Sonuçlardan dolayı Munoz’un zorlanmasına bağlı olsun ya da olmasın, oyuncularından hemen onların en iyi performansını elde etmek çok etkileyiciydi.

Wycombe ve Sheffield çarşamba günü Birinci Lig’e düşme tehlikesiyle karşı karşıyadır ve Rotherham tarafından küme düşme bölgesine katılırlar. Değirmenciler güvenlikten üç puan uzakta, ancak Covid ve hava durumu monobahis ertelemeleri yüzünden bozulan bir sezon, küme düşme rakiplerinin çoğunda dört maça kadar ellerinde kaldığını gördü ve birkaç hafta içinde dört maç oynamak zorunda kalacaklar. Denemek ve yetişmek için bir hafta içinde.

Hinchcliffe: “Herhangi bir takım bu kadar kısa sürede bu kadar oyunla mücadele edecek. Hiçbir takımın bu kadar kısa bir sürede bu kadar çok maç oynamak zorunda olduğunu hatırlayamıyorum.

“Yüksek yoğunluklu bir oyun oynuyorlar, bu yüzden devam edip edemeyecekleri sorusu. Bu dört maçla sezonları o haftaya kadar kararlaştırılabilir. Programları o kadar zorlu ki, uyurlarsa şapkalar. Onlara, çünkü çok iyi kazanılacak. ”

Norwich defans oyuncusu Ben Gibson, Ten To Tackle’daki son konuğumuzdu. Ne yazık ki, sezonun geri kalanında sakatlığı nedeniyle dışlandı, ancak Şampiyonanın zirvesinde kaçan taraf için bu aksilikten önce gayet iyi durumdaydı ve hızlı ateş sorularımızı yanıtlamak için hazırdı. Diğer şeyler, kahramanı bir Middlesbrough hayranı olarak büyüyor ve şimdiye kadar oynadığı en iyi oyuncu.

“Kahramanımın Gareth Southgate olduğunu söylemeliyim,” dedi. “O bizim kaptanımızdı ve 128 yıldır ilk ödülümüz olan Carling Cup’ı kaldırdı, dürüst olmak gerekirse, örnek aldığım adamdı.

“Harry Kane gibi 21 yaş altı büyük İngiliz uluslararası oyuncularından bazılarıyla oynayacak kadar şanslıydım, bu yüzden muhtemelen oyunda başardığı şey o.”

Görünüşe göre bu sezon Birinci Lig’den terfi kazanacak olanlar Hull, Peterborough ve Sunderland olacak. Tigers şu anda 70 sayı ile masanın başında, ancak Peterborough’dan (69 sayı) ve Sunderland’dan iki (67 puan) fazla bir oyun oynadılar.

Son derece sıkı bir yarış olması muhtemel ve Peterborough cumartesi günü Accrington’da 70’lık bir gümbürtüyle kendi kimlik belgelerine zarar vermedi.

Barker: “İlk tercih ettikleri başlangıç ​​dizilişlerinden dokuzu eksikti ve özellikle Jack Taylor ve Siriki Dembele olmadan, bunun onlar için zor bir öğleden sonra olabileceğini düşündüm!

“En iyi kısım, Darren Ferguson’un 70’da hala kararlar için bağırmasıydı, çünkü gol farkını yükseltmesi gerektiğini biliyordu. Sezonun sonunda çok önemli olabilirdi.”

Stevenage, bu sezon İkinci Lig’de oynadığı için tartışmasız şanslı, ancak Alex Revell altında gelecek için inşa ettikleri bu kampanyada kendi lehlerine talihli bir müdahale kullanıyorlar. 2021’deki muazzam etkileyici bir form çalışması, onları 2021 / 22’de zirveye çıkma olasılıkları olarak işaretleyebilir.

Barker: “Alex Revell, kulübün, özellikle stadyumu bitirmek açısından yukarıdan aşağıya değişmesi gerektiğini, bu yüzden gidip oynamanın iyi bir yer olduğunu söyledi. Artık araç ve ekipman kendisine verildi.

“Bunu gelecek sezona taşıyabilirse, o zaman dikkat edilmesi gereken birtakım olurlar.”