Dünya ve Türkiye Elektronik Sigara

» karma » Dünya ve Türkiye Elektronik Sigara

    Çinden Rusya’ya; İngiltere’den Hindistan’ a; Avustralya’dan Hollanda’ya, Kanada’ da Türkiye’ ye tüm Dünya da yaygınlaşan ve gün geçtikçe de yayılma hızı artan elektronik sigara hem Dünya genelinde hem de Türkiye’ da kullanımı artmaktadır. Birçok kişi tarafından klasik sigaranın alternatifi olarak görülmeye başlayan elektronik sigara 2008 yılında ilk piyasa çıktığı yıldan şu zamana kadar […]

 

 

Çinden Rusya’ya; İngiltere’den Hindistan’ a; Avustralya’dan Hollanda’ya, Kanada’ da Türkiye’ ye tüm Dünya da yaygınlaşan ve gün geçtikçe de yayılma hızı artan elektronik sigara hem Dünya genelinde hem de Türkiye’ da kullanımı artmaktadır. Birçok kişi tarafından klasik sigaranın alternatifi olarak görülmeye başlayan elektronik sigara 2008 yılında ilk piyasa çıktığı yıldan şu zamana kadar çok yol kat eti. Üstelik şimdiler de çok sayıda marka, model ve çeşitli özellikleri ile birlikte piyasada yer almaktadır.

 

İngiltere sağlık sistemi ve kuruluşları elektronik sigarayı klasik sigaradan kurtarıcı olarak görmektedir. Elektronik sigaranın klasik sigara kullanımını azaltacağını hatta bir süre sonra tamamıyla yok edeceğini savunmaktadır. Çünkü İngiltere sağlık örgütlerine göre elektronik sigara gerek salt likit desteği gerek aromatik likitler gerekse nikotinsiz likitler sayesinde kullanıcılara seçme özgürlüğü vermektedir.

 

Tütünü Yakarak İçmek Yerine Elektronik Sigara

 

Elektronik sigaradaki asıl dikkat çeken konu ise klasik sigarada bulunan tütünün yakarak içmenin insan için zararlı sayılacak birçok bileşeni açığa çıkarırken elektronik sigara ise tütünü yakmadan likit desteği bu zararı aza indirdiğidir.

 

Elektronik sigara ile ilgili yapılan seminerler, söyleşiler veya zirvelerin her birince en iyi elektronik sigara ve içerdiği aromalar konuşuldu. Aromalara bakıldığında yedi bin farklı tat olduğu bunun ciddi bir rakam olduğunu ve insanlara büyük seçme özgürlüğü verildiği söylemleri dikkat çekti. Klasik sigara ise insanlara her daim belli oranda nikotin ve kötü kokular bırakmakta iken elektronik sigarada elektronik sigara fiyatları kısmına bakmaksızın koku sorunun olmadığı gibi nikotin miktarı da özgürce ayarlanmaktadır.

 

Podmod Türkiye en uygun fiyata en iyi elektronik sigaraları, likitleri ve zevki sunmaktadır. Çünkü en iyi fiyat garantisi ile satışlarını yapan Podmod Türkiye her daim orijinal ve aynı zamanda güvenilir ürünler bulundurur. Podmod Türkiye web sitesi olan www.podmodturkey.com adresine bekleriz.