Dorukhan’ın Flaş Transferi

» karma » Dorukhan’ın Flaş Transferi

  Beşiktaş’ın oyuncularından olan Dorukhan Toköz’e menajerlik yapan Necdet Ergezen Flaş açıklamada bulundu. Ergezen açıklamasında Beşiktaş ile yeniden bir anlaşma yapılmadığını duyurdu. Bu iddiaların yalan olduğuna dikkat çekerek Beşiktaş ile görüşmediklerini belirtti. Menajeri Yalanladı Dorukhan Toköz’un Beşiktaş ile anlaşmasının uzatıldığına dair iddialar vardı. Ancak bu iddiaları yalanlayan bir son dakika haberi geldi. 23 yaşındaki genç […]

 

Beşiktaş’ın oyuncularından olan Dorukhan Toköz’e menajerlik yapan Necdet Ergezen Flaş açıklamada bulundu. Ergezen açıklamasında Beşiktaş ile yeniden bir anlaşma yapılmadığını duyurdu. Bu iddiaların yalan olduğuna dikkat çekerek Beşiktaş ile görüşmediklerini belirtti.

Menajeri Yalanladı

Dorukhan Toköz’un Beşiktaş ile anlaşmasının uzatıldığına dair iddialar vardı. Ancak bu iddiaları yalanlayan bir son dakika haberi geldi. 23 yaşındaki genç futbolcunun menajeri Necdet Ergezen, Dorukhan Toköz’ün sözleşmesinin uzatılmadığını belirtti.

Twitter Hesabından Duyurdu

1xbit giriş  Necdet Ergezen sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında Dorukhan hakkında olan 1.1 milyon Euro başlığı altıdaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Dorukhan Toköz için Beşiktaş kulübü ile anlaşmalar yapılmış ancak 2019 yaz aylarında sözleşme yenileme ve uzatma görüşmelerinin bir sonuca varamadığını belirtti.

Bir Sonuca Ulaşamadı

1xbet    Görüşmelerin herhangi bir sonuca ulaşamamasından dolayı 2020 Ocak ayı ile sonlandırılmasına karar verilmiş. Ortak bir noktada buluşulamaması üzerine sonlandığını söyleyen Ergezen, konuşulan şartların her seferinde değiştiğini belirti. Bu sebeple yazılı bir teklif beklediklerini dile getiren Ergezen, henüz siyah beyazlı takımdan bir haber gelmediğini de açıklamasına ekledi.

betboo  Dorukhan Toköz hakkında her geçen gün iddiaların çoğalması üzerine böyle bir açıklama yapan Necdet Ergezen, böylelikle yalan haberlerin önüne geçmiş oldu. Dorukhan Toköz’ün yeni sezonda hangi takımla anlaşma yapacağı ise merakla bekleniyor. 23 yaşındaki genç futbolcu Beşiktaş ile kesin olarak yollarını ayırmış değil.