Dorukhan Toköz için Beşiktaş Devrede

» karma » Dorukhan Toköz için Beşiktaş Devrede

  Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi tarafından scout ekipleri ile yapılan görüşme sonucunda bazı kararlar alındı. Bu kararların en başında sezon sonu 8 oyuncunun kontratlarının bitiyor olması nedeni ile transfer konusunda kolları sıvayan Beşiktaş; yerli, ucuz ve az maliyetli oyunculara yönelme kararı aldı. Scout Ekibi Hareketlendi Bu sezon sonunda 8 oyuncunun süresi biten […]

 

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi tarafından scout ekipleri ile yapılan görüşme sonucunda bazı kararlar alındı. Bu kararların en başında sezon sonu 8 oyuncunun kontratlarının bitiyor olması nedeni ile transfer konusunda kolları sıvayan Beşiktaş; yerli, ucuz ve az maliyetli oyunculara yönelme kararı aldı.

Scout Ekibi Hareketlendi

Bu sezon sonunda 8 oyuncunun süresi biten kontratlarının sonucunda en az 5 oyuncuya veda edeceği düşünülen Beşiktaş, azalan kadro sayısı nedeni ile transfer çalışmalarına ağırlık verdi. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin ”Dorukhan Toköz gibi genç ve ucuz maliyetli oyunculara yönelmeliyiz. Gelecek vadeden oyunculara ağırlık verelim.” dediği öğrenildi. anadolucasino giriş

Yönetim Krizi

Eski Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman ile 1.4 milyon Euro üzerinden anlaşan Dorukhan Toköz, yeni yönetimle fiyat krizi yaşadı. Ancak alınan haberlere göre bu fiyat krizinin aşıldığı ve Toköz’ün yeni yönetim ile 1.1 milyon Euro üzerinden anlaştığı bilinen bilgiler arasında. Şu anki kontratı 350 bin Euro olan Toköz’ün kontrat artışını bir takım Beşiktaş taraftarı kulübün sosyal medya hesabı üzerinden eleştirdi.

Ligin Bitmesi Bekleniyor

Tüm prensip anlaşmaları konusunda sonuca bağlanan Dorukhan Toköz’ün Beşiktaş’a transferi, tamamlanmak için lig sonunu ve transfer döneminin açılmasını bekliyor. Scout ekibinin başarısı sayesinde Dorukhan Toköz’ü kadrosuna katmış sayılan Beşiktaş, 22 yaşındaki futbolcuyu siyah beyazlı renklerine bağladı.