Dijital Verilerinizi Koruyun

» karma » Dijital Verilerinizi Koruyun

  Kırılan, bozulan, arızalanan teknolojik cihazlarda yer alan verilerinizi kurtarmak istediğinizde sizlere profesyonel olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü verinin depolanabildiği cihazlarda bulunan verileri kurtaran, veri kurtarma işlemini çok ekonomik fiyatlarla sizlere sunan veri kurtarma merkezi aynı zamanda dijital inceleme ve veri imha hizmetleri de sunmaktadır. Arızalanmış veya verilerin okunamadığı cihazlarınızı sizden […]

 

Kırılan, bozulan, arızalanan teknolojik cihazlarda yer alan verilerinizi kurtarmak istediğinizde sizlere profesyonel olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü verinin depolanabildiği cihazlarda bulunan verileri kurtaran, veri kurtarma işlemini çok ekonomik fiyatlarla sizlere sunan veri kurtarma merkezi aynı zamanda dijital inceleme ve veri imha hizmetleri de sunmaktadır. Arızalanmış veya verilerin okunamadığı cihazlarınızı sizden teslim alarak analiz eden firma iki gün içerisinde analiz sonucunu sizlere bildiriyor ve cihazlarınızı kurtarmanın bedelini fiyatlandırarak sizlere sunuyor. Onay vermeniz durumunda cihazlarınızı teknolojik laboratuvar ortamında işleme tabi tutularak veri depolanan kaynaklardan verilerinizi kurtarılarak sizlere teslim ediliyor. Tamamen güvenli bir şekilde sizlere teslim edilen verileriniz yapılan gizlilik sözleşmesi kapsamında üçüncü kişilere verilmemektedir.

Güvenli Veri Kurtarma

Tablet, telefon, hard disk, ssd kart, hafıza kartı gibi farklı depolama kaynaklarında yer alan verilerinizi kurtarmak istediğinizde firmamızın çağrı merkezi ile iletişime geçebilir veya firmamız internet sitesini ziyaret ederek bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yüzde 100 başarı oranı ile sizlere hizmet veren, data kurtarma hizmetleri konusunda sektörde lider konumunda bulunan veri kurtarma merkezi aracılığıyla tüm verilerinize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Günümüzde teknolojik cihazlarda oluşabilecek arızalar nedeniyle verilerinizi kaybetmek istemiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor. 10 yılı aşkın süredir sektörde yer alan ve profesyonel bir şekilde veri kurtarma hizmeti veren firma bu alanda profesyonel bir ekiple sizlere hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu son teknoloji laboratuvar ortamında deneyimli teknik personelleri ile cihazlarınızda yer alan verileri kurtaran veri kurtarma merkezi çok ekonomik fiyatlar ile sizlere bu hizmeti sunuyor. Çok uzun süredir veri kurtarma hizmeti, dijital inceleme hizmeti ve veri imha hizmeti veren firma bu alanda oldukça başarılı bir firmadır.