Çatı Merdiveni Değerlendirmesi Nasıl Yapılır?

» karma » Çatı Merdiveni Değerlendirmesi Nasıl Yapılır?

Son yıllarda metrekaresi küçük alanlar için mimari çözüm olanaklarında tavana monte edilerek kullanılan çatı merdiveni geniş bir model seçeneğiyle müşteri ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Kullanıcısına zahmetsiz bir kullanım olanağı sağladığı merdiven taşımanın vermiş olduğu zaman kaybını da ortadan kaldıran çatı merdiveni modelleri rahat kullanımlar için uzanma çubuğu otomatik veya motorlu seçeneklerinde de tek tuşa dokunarak dakikalar […]

Son yıllarda metrekaresi küçük alanlar için mimari çözüm olanaklarında tavana monte edilerek kullanılan çatı merdiveni geniş bir model seçeneğiyle müşteri ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Kullanıcısına zahmetsiz bir kullanım olanağı sağladığı merdiven taşımanın vermiş olduğu zaman kaybını da ortadan kaldıran çatı merdiveni modelleri rahat kullanımlar için uzanma çubuğu otomatik veya motorlu seçeneklerinde de tek tuşa dokunarak dakikalar içerisinde merdivenin hazır hale gelmesini sağlamaktadır.

Tavan ve zemin yüksekliği ve yapı malzemesine bağlı olarak ağırlık taşıma kapasitesi değişen çatı merdiveni modellerinin sağlam basamakları, zemine zarar vermeyecek stil ayakları ve katlanabilir özelliği çatı merdiveni kullandığınız yerlerde kapalı konumda iken varlığı fark edilmeyecek bir gizlilik sağlayabilmektedir. Dikdörtgen bir kapak üzerine yerleştirilerek ihtiyacınız halinde açıp kapatabileceğiniz fakro çatı merdiveni modelleri çatı aralarında ihtiyaç duyacağınız en yeni mimari çözümlerden olacak.

Katlanabilir özelliğinde ahşap, teleskopik, alüminyum, metal ve portatif gibi pek çok alternatifiyle tercih edeceğiniz merdivenin yan kısmına yerleştirilen destek kolu iniş çıkış yaparken destek almanıza da imkan tanıyarak olası düşme riskini en aza indirebilecek. Tavanda açılacak boşluğa yerleştirilen çatı merdiveni standart ölçülerin yanı sıra özel ölçülerle de imal edilebilmektedir. Kurulum ve kullanım kılavuzuna bağlı kalınarak basit montajı yapılacak çatı merdiveni güvenle uzun yıllar kullanıcısına konfor sağlayacak. Bütçenizi zorlamayacak uygun fiyatları ile de çatı merdivenine dair tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz.

Web Sitesi; https://www.fakrocatimerdivenleri.com
Telefon; 0216 498 89 81
Adres; Ahmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9 Sultanbeyli / İstanbul