Çanakkale Şehitlik Turu

» karma » Çanakkale Şehitlik Turu

Çanakkale Şehitlik Turu       Çanakkale şehitlik turu yapmak istiyorsanız, firmamızın sunmuş olduğu tur hizmetlerinden yararlanarak en iyi hizmeti alabilir ve bu hizmet ile birlikte rehberlik hizmeti de alabilirsiniz. Çanakkale şehitlik turu birçok kimsenin gitmeyi tercih ettiği bir turdur. Vip taşımacılık hizmeti veren firmamız, yalnızca Çanakkale şehitlik turu değil hem yurt içi hem de […]

Çanakkale Şehitlik Turu

 

 

 

Çanakkale şehitlik turu yapmak istiyorsanız, firmamızın sunmuş olduğu tur hizmetlerinden yararlanarak en iyi hizmeti alabilir ve bu hizmet ile birlikte rehberlik hizmeti de alabilirsiniz.

Çanakkale şehitlik turu birçok kimsenin gitmeyi tercih ettiği bir turdur. Vip taşımacılık hizmeti veren firmamız, yalnızca Çanakkale şehitlik turu değil hem yurt içi hem de yurt dışı birçok taşımacılık hizmeti vermektedir. Çanakkale merkezde olan firmamızı tercih ederek şehitlik turu yapabilirsiniz.

Çanakkale Şehitlik Turu Fiyatları

Günübirlik yapılan kültür turu olan şehitlik turu, Çanakkale’de yaşayan, şehir dışında yaşayan herkesin mutlaka yapması gereken bir turdur. Özellikle Çanakkale Savaşının yıl dönümünde yoğun olarak tur hizmetleri verilmektedir. Kaç kişi olursanız olun özel araçlarla verilen hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çanakkale şehitlik turumuzda genel olarak ücrete tabi olan hizmetlerimiz; lüks araçlarımızda ulaşım, müze girişleri, feribot geçişleri, rehberlik hizmeti gibi hizmetlerdir. Şehir dışından gelip bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız konaklama ve yemek hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Çanakkale turları yalnızca şehitlik turundan ibaret değil, birçok yeri gezebileceğiniz bir turdur.

www.drabostravel.com