Çağdaş Güler Yüzlü Teknik Hizmet Noktaları

» karma » Çağdaş Güler Yüzlü Teknik Hizmet Noktaları

Dünyanın köklü ve en iyi dayanıklı tüketim ürünleri üreticilerinden biri olan Bosch markası, kalite ve güven kelimeleri ile aynı anlamları taşımaktadır. İstanbul’ un tüm bölgelerinde yirmi yıldır Bosch beyaz eşya ürünleri teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmekte olan Kurtköy Bosch Servisi firmamız, Bosch gibi bir dünya markasının tüm ağırlığının bilincinde bir hizmet standardı ile […]

Dünyanın köklü ve en iyi dayanıklı tüketim ürünleri üreticilerinden biri olan Bosch markası, kalite ve güven kelimeleri ile aynı anlamları taşımaktadır. İstanbul’ un tüm bölgelerinde yirmi yıldır Bosch beyaz eşya ürünleri teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmekte olan Kurtköy Bosch Servisi firmamız, Bosch gibi bir dünya markasının tüm ağırlığının bilincinde bir hizmet standardı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Sultanbeyli ve yakın bölgelerine hizmet vermekte olan ünitemiz Sultanbeyli Bosch Servisi, tüm genel prensiplerimizin yanı sıra, ihtiyaç odaklı hizmet politikamız gereği, Merdivenköy’ ün tüm bölgesel ihtiyaçlarına yönelik olarak bir hizmet yaklaşımı geliştirmiştir. Günümüzün hızlı gelişmekte ve sürekli yenilenmekte olan dünyasını birebir olarak takip etmekte olan firmamız, tüm teknolojik ve kavramsal gelişmeleri bünyesine entegre ederek, uzun hizmet yılları sonucu oluşmuş bilgi birikimini tüm yenilikler ile desteklemektedir.

Çağdaş, güleryüzlü ve güleryüzlü bir hizmet yaklaşımı ile üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak amacı ile yapılandırdığı tüm birimlerini, günümüzün yeniden şekillenen ihtiyaçlarına cevap üretebilecek ve sektörde örneği olmayan bir şekilde organize etmiştir. Öncü rolünün bilincindeki tüm birimleri ile dünya standartlarında bir hizmet anlayışını Merdivenköy sakinlerine sunabilen kuruluşumuz, Kurumsal bir anlayışta faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kesintisiz bir şekilde 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize ilettiğiniz hizmet talepleri, müşteri temsilcilerimiz tarafından kısa süre içerisinde değerlendirilerek, mobil teknik servis ünitelerimize aktarılmaktadır. Her türlü arızaya karşı yerinde müdahale edebilecek şekilde ileri teknoloji donanım ve uzman teknik servis personellerimiz ile desteklenmiş mobil teknik servis ünitelerimiz, en süratli şekilde en kaliteli hizmeti sunabilme yeteneğine sahiptir.

Üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayabilmeyi hizmet yaklaşımının merkezine koymuş olan firmamız, çağrı merkezi, mobil teknik servis üniteleri, servis merkezi, müşteri veri tabanı, ihtiyaç odaklı yaklaşım gibi hizmet kalitesini sürekli olarak yükseltmekte olan destek unsurlarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tüm dünyada kalite ve güvenin simgesi haline gelmiş Bosch markasının, tüm özelliklerinin ağırlığının bilincindeki dünya standartlarındaki İstanbul Bosch Servisi hizmet anlayışımız, tüketicilerimizin tüm ihtiyaçlarını doğrudan, en kısa sürede, en kaliteli şekilde ve en ekonomik koşullarla verilmektedir. Teknolojik ve kavramsal tüm yenilikleri birebir takip etmekte olan hizmet anlayışımız bu doğrultuda sürekli olarak yenilenmekte ve geliştirilmektedir.