Büyü nedir ve Büyünün Uzmanı Medyumlar

» karma » Büyü nedir ve Büyünün Uzmanı Medyumlar

Büyü, geçmişten günümüze kadar kendini korumuş doğaüstü uygulamalar bütünüdür. Büyüler seven kişileri yeniden bir araya getirmek için uygulanan yöntemler olduğu gibi, sevenleri ayırmak için de kullanılan uygulamalardır. Bir kişinin aşık olması, eşlerin evlerine bağlanması, ayrılıkların son bulması, kısmeti kapalı olanların kısmetinin açılmasının yanında sevenleri ayırmak için, kişilerin kısmetini bağlayarak evlenmesine engel olmak için, insanlara maddi […]

Büyü, geçmişten günümüze kadar kendini korumuş doğaüstü uygulamalar bütünüdür. Büyüler seven kişileri yeniden bir araya getirmek için uygulanan yöntemler olduğu gibi, sevenleri ayırmak için de kullanılan uygulamalardır.

Bir kişinin aşık olması, eşlerin evlerine bağlanması, ayrılıkların son bulması, kısmeti kapalı olanların kısmetinin açılmasının yanında sevenleri ayırmak için, kişilerin kısmetini bağlayarak evlenmesine engel olmak için, insanlara maddi kayıplar yatmak için gibi birçok nedenden dolayı büyü uygulamaları yapılabilmektedir.

Her ne amaçla yapılırsa yapılsın büyüler uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Büyülerin uzmanı medyumlardır. Medyumlar özel kişilerdir ve özel yeteneklere sahiplerdir. Allah vergisi özel yeteneklere sahip olan medyum kendisini gizli ilimler, havas, hüddam ve vefk konularında eğiterek geliştirirler. Çünkü büyü yapmak ya da büyü bozmak için gizli ilimlerden yardım alınmaktadır.

Günümüzde en çok aşk büyüleri ilgi görmektedir. Sevdikleri kişi ile evlenme hayali kuran kişiler çaresiz kaldıklarında aşk büyülerini talep ediyorlar. Kişilerin kendi kendilerine bu büyüleri yapmalarına imkan yoktur. Kesinlikle uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Bir yakınınızın ya da sevdiğinizin büyüye maruz kaldığını düşünüyor iseniz yapılacak şey bellidir. Hemen Medyum Amir Ahmed gibi işin uzmanından destek alınmalıdır. Özellikle papaz büyüsü, sabun büyüsü, adet kanı büyüsü gibi kara büyüler çok tehlikeli olabilmektedir. Bu uygulamalar için manevi varlıklardan yardım alınmaktadır. Büyünün bozulması için bu varlıklar ile iletişime geçebilen medyumdan destek almak gerekmektedir.