Bu Yalnızca Basit Bir Soygun Hikayesi Değil

» karma » Bu Yalnızca Basit Bir Soygun Hikayesi Değil

Bu hikâyeyi diğerleriyle karıştırmayın, bu kesinlikle göründüğü kadar basit bir soygun değil. Basit bir soygun hikayesi olarak karşımıza çıkıyor olsaydı muhtemelen ilk bölümün ardından final yapması gereken dizimizin adı La Casa De Papel izle. Büyük bir emek harcayarak bu soygunu planlayan Profesör, amacına ulaşabilmek için yapamayacağı hiçbir şey yok. Her bölümde heyecanın artacağı, sevdiğiniz veya […]

Bu hikâyeyi diğerleriyle karıştırmayın, bu kesinlikle göründüğü kadar basit bir soygun değil. Basit bir soygun hikayesi olarak karşımıza çıkıyor olsaydı muhtemelen ilk bölümün ardından final yapması gereken dizimizin adı La Casa De Papel izle. Büyük bir emek harcayarak bu soygunu planlayan Profesör, amacına ulaşabilmek için yapamayacağı hiçbir şey yok.

Her bölümde heyecanın artacağı, sevdiğiniz veya nefret ediyorum dediğiniz karakterleri zaman ilerledikçe değiştirmeniz gerekecek bu dizi tarihin en büyük soygun girişimini konu ediniyor. Dile kolay gelse de tam 12 gün soygunun gerçekleştiği İspanyol Darphanesinde karakterlerimiz birbirlerini tanımayabilecek boş vakti buluyor.

Profesörün inanılmaz zekâsı sizi her bölümde şaşırtmayı başardığı gibi, polisten her zaman bir adım önde olmaları takdire şayan. Diziyi izlerken kendinizi biraz fazla kaptırarak, onların bu soygun girişiminin başarılı olmasını isteyebilirsiniz. Kahramanlarımızın da belirttiği gibi, onlar kimsenin parasına gözünü dikmiyor, kendi paralarının basımını gerçekleştiriyor.

Fakat ben böyle dizilere gelemem, bana biraz daha kan ve aksiyon lazım diyorsanız sizi böyle alalım. Tarihte bir yolculuğa çıkarak Viking dönemine bir adım atıyoruz. Kral Ragnar’ın maceralarının ön plana çıktığı bu dizide, tarihi vurgulara ve dönemin gerçeklerine şahit oluyoruz. Yarı kurgu olarak çekiliyor olmasına rağmen, birçok gerçeği bizlere tanıtan Vikings izle dizisi, ödül peşinde koşuyor. Etkileyici savaş sahneleri, ölümün bir onur olduğuna inanan cesur Viking savaşçıları. Dikkat edin, yanlışlıkla Vikinglerin rotası üzerinde yer alırsanız yıkım ve vahşete tanık olabilirsiniz.