Bölgesel Yağlanma Probleminin En Kesin ve Kalıcı Yolu Soğuk Lipoliz!

» karma » Bölgesel Yağlanma Probleminin En Kesin ve Kalıcı Yolu Soğuk Lipoliz!

Bölgesel yağlar, o kadar inatçı yağlardır ki ne yaparsanız yapın kolay kolay kurtulamazsınız. Çeşit çeşit diyet, düzenli spor ve egzersiz vs. bunların hiçbiri etki etmeyecektir. Bu inatçı yağlardan kurtulmak yerine onlar oluşmadan önce bunları yapmalısınız ki bu problemle karşılaşmayın. Bunlara dikkat etmenin de yanı sıra genetik yapı da bu oran üzerinde büyük etkilere sahiptir. Kiminin […]

Bölgesel yağlar, o kadar inatçı yağlardır ki ne yaparsanız yapın kolay kolay kurtulamazsınız. Çeşit çeşit diyet, düzenli spor ve egzersiz vs. bunların hiçbiri etki etmeyecektir. Bu inatçı yağlardan kurtulmak yerine onlar oluşmadan önce bunları yapmalısınız ki bu problemle karşılaşmayın. Bunlara dikkat etmenin de yanı sıra genetik yapı da bu oran üzerinde büyük etkilere sahiptir. Kiminin vücudu çok yağlı olurken kiminin vücudunda yağ oranı çok düşük olabilmektedir. Çok yağlı vücuda sahip olanlarsa bu durumdan kurtulmak için çok sayıda yola başvururlar. Bu problem için ilaçlar, egzersizler, aletler ve daha birçok şey geliştirilmiştir. Ancak kullanılan bu ürünlerin çoğu yeterince ve uzun süreli etki vermezler.

Bölgesel yağlanma ile alakalı konular da bu kadar inatçı olunca gelişip her türlü konuya el atan teknoloji, bu alanda da kendini gösterdi ve soğuk lipoliz gibi son teknoloji, zararsız ve kalıcı bir yöntem geliştirdi. Bölgesel yağlardan kolaylıkla kurtulma sağlayan bu uygulama, hiçbir acı, cerrahi operasyon ya da işlem gerektirmeden sonuca ulaştırır. Bu uygulama hakkında alanında uzman olan ve kullandığı son teknoloji ürün, yöntemlerle devrim yaratan CoolClinic ile görüştük. Coolsculpting olarak da anılan uygulama tam olarak nedir, ne işe yarar gibi çok sayıda soruya yanıtlar aldık ve tüm bunları derledik. İşte tüm detaylar…

Soğuk Lipoliz Nedir?

Coolsculpting olarak da anılan soğuk lipoliz uygulaması, bölgesel olarak biriken ve görsel olarak da rahatsızlık veren yağlardan kurtulmayı sağlayan yöntemdir. Kurtulabilmeniz için illa ki cerrahi yollara başvurmanız gerekmediğini bu yöntem ile tanıştıktan sonra fark edeceksiniz. Bu yöntem ile tek bir seans sonucunda bölgesel yağlarınızın %30 kadarında azalma meydana gelecektir ve ilerleyen zamanlarda bu miktar git gide daha da artış gösterecektir. Ayrıca tüm bunları yaparken avantajlarından birisi de yalnızca uygulama yapılan alandaki yağ hücrelerine etki ediyor olmasıdır.

Kimlere Uygulanır?

Soğuk lipoliz uygulaması sırasında lenf drenaj yöntemi kullanılır ve bu yöntem sayesinde dondurulan, soğutma işlemi ile yapısı bozulan yağ hücreleri vücuttan tamamen uzaklaştırılır. Hamileler, yakın zamanda kalp krizi geçirmiş kişiler, erişkin olmayanlar, kan dolaşım problemi olanlar bu uygulamaya başvursalar da uygun görülmediğinden uygulama sağlanamaz.

Siz de bölgesel birikimlerden şikayetçiyseniz ve bunlardan en kısa yoldan, ağrısız, acısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız, 4-6 aylık süreçte yavaş yavaş ani olmadan yağlardan kurtulmak istiyorsanız ve coolsculpting hakkında daha detaylı bilgiler istiyor, sorular sormak istiyorsanız https://www.coolclinic.com.tr/ web sitesini ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz randevu da alabilirsiniz.