Boğaz Turu Yapmak İsteyenler Buraya

» karma » Boğaz Turu Yapmak İsteyenler Buraya

Aktive Turizm firması, boğazda yapmak istediğiniz tekne turları için sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. Çok çeşitli yemek seçenekleri ve farklı tekneler sunan firma alanında Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Müşteri memnuniyetini üst planda tutan firma en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Diğer firmalara göre fiyat konusunda da oldukça uygun fiyat avantajları sunan firma uzman ekipleri sayesinde birçok […]

Aktive Turizm firması, boğazda yapmak istediğiniz tekne turları için sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. Çok çeşitli yemek seçenekleri ve farklı tekneler sunan firma alanında Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Müşteri memnuniyetini üst planda tutan firma en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Diğer firmalara göre fiyat konusunda da oldukça uygun fiyat avantajları sunan firma uzman ekipleri sayesinde birçok programı başarıyla yerine getirmektedir.

Boğaz Turları

Özellikle toplu bir şekilde düzenlenen gezilerde tercih edilen firma, son model teknelerle müşterilerine boğaz turu seçenekleri sunmaktadır. Büyüklü küçüklü istenilen fiyatta tekne çeşitleri bulunan firma yemek servisli boğaz turları düzenlemektedir. Bu turlarda güler yüzlü çalışanlarıyla hizmet veren firma kaliteyi en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır.

Hizmetler

Firma farklı boyutlarda verdiği hizmetlerde birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Yemekli boğaz turu, Boğazda yat kiralama, teknede düğün, teknede nişan, teknede kına gecesi, teknede okul mezuniyetleri, yatta okul mezuniyetleri, mezuniyet baloları, boğazda iftar, teknede iftar, teknede doğum günü partisi gibi organizasyonları düzenleyen firma fiyat ve teknelerin özellikleri konusunda bogazturuteknesi.com sitesinde gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır.

Beykoz Sahili’nde hizmet veren firmanın beş adet farklı büyüklükte teknesi bulunmaktadır. Roma’nın Osmanlı’nın ve Türkiye’nin göz bebeği olan, kültür merkezi İstanbul’u ve boğazını eşsiz bir organizasyonla gezmek için yat kiralama yapabilirsiniz. Boğazda hizmet vermeye devam eden firmanın boğazda yat kiralama fiyatları da uygun fiyatlardadır.