Beşiktaş’ın Korona Virüs Kabusu

» karma » Beşiktaş’ın Korona Virüs Kabusu

  Son dakika gelen haberlere göre Beşiktaş korona virüs şoku yaşıyor. Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) yayınladığı Futbola Dönüş Protokolü sonucunda tüm futbolculara korona virüs testi yapılmıştı. Beşiktaş’ın da tüm ekibine yapılan testler sonucunda 1 futbolcu ve 1 çalışanın pozitif sonuç aldığı öğrenildi. Tesisler Kapandı Korona virüs testi pozitif çıkan kişilerin Tyler Boyd ve kaleci antrenörü […]

 

Son dakika gelen haberlere göre Beşiktaş korona virüs şoku yaşıyor. Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) yayınladığı Futbola Dönüş Protokolü sonucunda tüm futbolculara korona virüs testi yapılmıştı. Beşiktaş’ın da tüm ekibine yapılan testler sonucunda 1 futbolcu ve 1 çalışanın pozitif sonuç aldığı öğrenildi.

Tesisler Kapandı

Korona virüs testi pozitif çıkan kişilerin Tyler Boyd ve kaleci antrenörü Hakan Çalışkan olduğu söylentileri yayıldı. Bu son dakika gelişmesi üzerine siyah beyazlı takım tesisleri kapattı ve bireysel çalışmaları da sonlandırdı. Yeniden yapılacak test sonucunda takımın yeni bir yol haritası oluşturacağı Http://iddacigiris.com/  belirtildi.

1 Futbolcu ve 1 Çalışan

Korona virüs testi teknik ekip, destek ekibi, futbolcular ve takımla temas kurabilecek personele yapıldı. Test sonuçlarının açıklanması ile birlikte 1 futbolcu ve 1 çalışanın korona virüse yakalandığı öğrenildi.

Korona virüs salgını yüzünden tüm takımlar antrenmanlarını bir süreliğine ertelemişti. Futbolcular ise çalışmalarına evlerinde bireysel olarak devam ediyorlardı. Sahalara dönen ilk takım ise Beşiktaş oldu.

Siyah beyazlı takımın yaptığı açıklamada 8 Mayıs Cuma günü herkese test yapıldığı ve 1 futbolcu ve 1 çalışanın testinin pozitif çıktığı duyuruldu. Pozitif çıkan iki kişinin tedavilerine hemen başlandığı Https://iddacigiris.com/iddaci-yeni-adresi/  belirtildi.

Kim Olduğu Açıklanmadı

1 aylık ara verdikten sonra sosyal mesafeye dikkat ederek 20 Nisan tarihinde sahalara dönen siyah beyazlı takım, test sonuçları ile yıkıldı. Korona virüs testi pozitif çıkan futbolcunun ismi ise Https://iddacigiris.com/iddaci-mobil/  açıklanmadı.