Beşiktaş’a Sponsor NetWork Oldu

» karma » Beşiktaş’a Sponsor NetWork Oldu

    Beşiktaş Kulübü, NetWork ile fotoğrafı giyim sponsorluğu anlaşması imzaladı   Takımın resmi sitesinde yer alan bilgiye göre, 2023 sezonuna kadar sürecek iş birliği çerçevesinde, siyah-beyazlı ekibin katılacağı yurt içerisinde, yurtdışı ve tüm özel yarışmalarda futbolcular ile teknik ekip NetWork’ün özel olarak tasarladığı koleksiyondan giyinecek.   Reklam anlaşması kapsamında koleksiyon ürünleri ile yapılan fotoğraf […]

 

 

Beşiktaş Kulübü, NetWork ile fotoğrafı giyim sponsorluğu anlaşması imzaladı

 

Takımın resmi sitesinde yer alan bilgiye göre, 2023 sezonuna kadar sürecek iş birliği çerçevesinde, siyah-beyazlı ekibin katılacağı yurt içerisinde, yurtdışı ve tüm özel yarışmalarda futbolcular ile teknik ekip NetWork’ün özel olarak tasarladığı koleksiyondan giyinecek.

 

Reklam anlaşması kapsamında koleksiyon ürünleri ile yapılan fotoğraf çekimlerinde, oyunculardan Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup ve Welinton Souza yer aldı.

 

Siyah-Beyazlı Takımı Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Enis Ulusoy, yeni sezona kuvvetli sponsorlarla başladıklarını belirterek, “Maç Sonuçları   Zorlu pandemi sürecinde hem taraftarımız hem de Türkiye’nin köklü markaları Beşiktaş’ımızı yalnız bırakmadı. Yapılan her anlaşmada Türk sporunun geleceğine olan inancımız artıyor. Gençlerimizi ve kulüplerimizi destekleyen markalar ne kadar artar ve çeşitlenirse spor alanında da o kadar kuvvetli oluruz.” diye konuştu.

 

Sponsorları  iddaa bulteni    NetWork’ün de Türkiye’de senelerdir çizgisini bozmayan, kalitesi ve duruşuyla kendisini ispatlamış bir marka olduğunu kaydeden Ulusoy, “Beşiktaş’ımız da senelerdir vermiş olduğu sportif mücadeleler ile kendisini global yarışmalarda dünyaya tanıtmış bir spor kulübü. Bu kuvvetli iş birliğinin her iki taraf için hayırlı olmasını ve uzun seneler devam etmesini temenni ediyoruz. NetWork markasının bünyesinde yer aldığı Beymen Grup’a Türk sporuna verdikleri destekten dolayı teşekkürler.” değerlendirmesinde bulundu.

 

NetWork Genel Müdürü Orhan Maltepe ise Beşiktaş için itinayla hazırladıkları koleksiyonda, alışılagelmiş görünümlere yönelmekten ziyade dinamik, genç ve sportif bir yaklaşımla yola çıktıklarını vurgulayarak, “Oyuncular ve teknik heyetin daima rahat etmelerini ve kendilerini şık hissetmelerini sağlayacak en modern teknolojiye sahip, inovatif materyaller ile sunmuş olduğumuz akıllı tasarımların, Beşiktaş taraftarının da beğenisini kazanacağına eminiz. Beşiktaş camiası ile bir araya gelmekten büyük gurur duyan NetWork, Türk sporunu desteklemeye daima devam edecek.” değerlendirmesinde bulundu.

HD Maç izle