Bedava İnternet

» karma » Bedava İnternet

Bedava internet, birçok operatörün zaman zaman kullanıcılarına sunduğu bir hizmettir. Bazen özel günlerde ücretsiz internet verilebilir, bazen acil durumlarda ücretsiz internet dağıtılabilir. Bu durum yaşanan olaylara bağlıdır. Peki operatörlerin tamamen bedava internet verdiği kampanyalar nelerdir? Bu konuda sizlere bunlardan bahsedeceğiz.   Turkcell Turkcell, bedava internet kampanyası için Salla Kazan uygulaması ile kullanıcılarına ücretsiz hediyeler dağıtıyor. […]

Bedava internet, birçok operatörün zaman zaman kullanıcılarına sunduğu bir hizmettir. Bazen özel günlerde ücretsiz internet verilebilir, bazen acil durumlarda ücretsiz internet dağıtılabilir. Bu durum yaşanan olaylara bağlıdır. Peki operatörlerin tamamen bedava internet verdiği kampanyalar nelerdir? Bu konuda sizlere bunlardan bahsedeceğiz.

 

Turkcell

Turkcell, bedava internet kampanyası için Salla Kazan uygulaması ile kullanıcılarına ücretsiz hediyeler dağıtıyor. Bolca internet paketlerinin bulunduğu bu hizmette hat sahipleri bu uygulamaya girerek her hafta ücretsiz hediyelerin sahibi olabilirler. Konuşma hakkı, internet hakkı, Google Play kredisi, gazete, dergi, üyelik paketi gibi çeşit çeşit ödüllerin bulunduğu bu hizmette 1 GB ile 25 GB arasında değişen internet paketleri bulunmaktadır. Günlük olduğu gibi aylık internet paketleri de bu hizmet içerisinde yer almaktadır.

Türk Telekom

Her hafta kullanıcılarına ücretsiz hediyeler veren Türk Telekom, Sil Süpür hizmeti ile bol bol internet dağıtıyor. İnternet paketlerinin yanı sıra konuşma paketleri ve özel üyeliklerin bulunduğu bu sistemde hediyeler günlük ve aylık bazda da olabilir. Türk Telekom’un Sil Süpür hizmeti ile en fazla 30 GB internet dağıtılmaktadır.

 

Vodafone

Vodafone, kullanıcılarına bedava internet dağıtmak için hediye çarkı uygulamasını geliştirmiş durumda. Bu uygulama ile Vodafone kullanıcıları zaman zaman çekilişlere katılarak büyük ödüller kazanabilir, bunun dışında internet paketlerinin sahibi olabilirler. Günlük, haftalık ve 15 günlük olarak çeşitli internet paketleri dağıtılmaktadır.