Baklava Üretim ve Satış Hizmeti

» karma » Baklava Üretim ve Satış Hizmeti

Baklavacılık alanında tanınan firma, internetin önem kazanması ve online mağazacılığın normal mağazacılığın önüne geçmesi sebeplerinden ötürü satışlarını baklava.market adresinden de yapmaya başladı.

Baklavacılık alanında tanınan firma, internetin önem kazanması ve online mağazacılığın normal mağazacılığın önüne geçmesi sebeplerinden ötürü satışlarını baklava.market adresinden de yapmaya başladı. Bu satışlardaki amacı müşterilerinin daha kolay sipariş verebilmelerini sağlamak olan firma, ayrıca yeni müşterilere de ulaşmayı başararak iş ağını genişletti. Böylelikle eskiden dükkânlarında telefon ile aldığı baklava sipariş bundan sonra internet yolu ile de verilmeye başlanmış oldu. Firma istenilen kiloda baklavanın siparişini alabildiği gibi tepsi baklava sipariş de alarak geniş ailelerin de baklava ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Fiyat Oranları

Doğal şekerler kullanması, şerbet dökmeden önce tatlılarını tam ayarında pişirmesi ve tüm bu işlemleri usta eller ile yapmasının yanında baklava fiyatları da şirketin en çok dikkat ettiği noktaların başında gelmektedir. Kaliteli hizmetlerini ucuza ulaştırma amacındaki tatlıcı, tepsi baklava fiyatları hususunda ise çok daha ucuz fiyatlar ile müşterilerine ulaşmaktadır. İstanbul’da Başakşehir semtinde satış mağazası bulunan tatlıcı, siparişleri hızla ulaştırmakta ve bu teslimattan da ayrı bir taşıma ücreti almamaktadır. Bu da araç sahibi olmayan İstanbullu vatandaşların rahatça tatlı alabilmelerini sağlamaktadır. Ayrıca firma ülkenin diğer yerlerine de baklava gönderebilmektedir.

Sipariş ve Müşteri Hizmetleri

Firmadan sipariş oluşturabilmek için sisteme girerek istenilen ürünleri sepete ekleyerek sipariş etmek gerekmektedir. Ayrıca siparişler sitede bulunan canlı destek hattı üzerinden ya da tatlı dükkânını telefon ile arayarak da oluşturulabilmektedir.

https://baklava.market/