Bakır Hurdası Güncel Fiyatları

» karma » Bakır Hurdası Güncel Fiyatları

Günümüzde ek kazanç elde etmenin yollarından biri de bakır hurdası toplamak ve satmaktır. Bakır hurdası güncel fiyatları her geçen gün daha da artmaktadır. Tam da bu noktadan yola çıkarak bu madenin çok değerli olduğunu söylemek elbette ki çok doğru bir çıkarım olacaktır. Çünkü bakır madeninin geçmişten bugüne kadar insan hayatını kolaylaştırıcı ürünlerin ham maddesi olduğu […]

Günümüzde ek kazanç elde etmenin yollarından biri de bakır hurdası toplamak ve satmaktır. Bakır hurdası güncel fiyatları her geçen gün daha da artmaktadır. Tam da bu noktadan yola çıkarak bu madenin çok değerli olduğunu söylemek elbette ki çok doğru bir çıkarım olacaktır. Çünkü bakır madeninin geçmişten bugüne kadar insan hayatını kolaylaştırıcı ürünlerin ham maddesi olduğu gözlemlenmiştir. Mesela evlerimizde bulunan elektrik bakır sayesindedir. Çünkü bakır doğada bulunan en iyi iletkenlerden biridir. Bu nedenle de elektrik telleri ve daha pek çok elektrikle alakalı yerlerde kullanımı yapılmaktadır. Buradan yola çıkarak bakır hurdası bularak satmanın çok da zor bir şey olmadığını görmek mümkün olacaktır.

Çünkü etrafınızda bulunan kullanılmayan telleri soyarak bakır madeni çıkarmak mümkündür. Aynı zamanda kullanılmayan teknolojik aletlerin içerisinde de bakır bulabilirsiniz. Peki bakır hurdası ne kadara satılıyor ? Bakır hurdasını kim alır ? Hemen bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen satıcı ve satıcı adaylarını bilgilendirelim.

Bakır hurdasını satın alan hurdacı  genellikle kilo işi ile işlem yapmaktadırlar. Bu nedenle elinizde ne kadar çok bakır madeni var ise o kadar çok para kazanmanız mümkün olacaktır. Bakır madeni biriktirmek aslına bakıldığında sanıldığından çok daha kolaydır. Çünkü etrafınızda bulunan her yerde bakır bulmak kaçınılmaz olmaktadır. Karşılaştığınız bakırları biriktirerek sizler de ek kazanç temin edebilirsiniz.

Bakır hurdası fiyatları 2018 yılı itibariyle artmıştır. Güncel fiyat listesine şöyle bir bakıldığı zaman soyma bakır kilosunun yaklaşık olarak 25 TL’den satıldığını görmek mümkün olacaktır. Kırkambar olarak nitelendirilen yani bobin, yanık boru bakır hurdalarının satış fiyatı ise 22 TL arasındadır. Lama bakır hurdası ise 2018 yılı güncel fiyat listesinde yine 24 TL’den alıcı bulduğunu görmek mümkün olacaktır. Antkron bakır yani günümüzde kırma bakır olarak da geçen hurdalar 24 TL’dir. Bakır hurdası güncel fiyat listesine bakıldığında yine TTR kırma bakır hurdasının 24 TL olduğunu görürken, kızıl bakır talaşının yaklaşık olarak 15 TL’den alıcı bulduğunu görmek mümkün olacaktır. Bakırın kilosu arttıkça elde edilen kazanç miktarı da artacaktır.