Bakımı Kolay Epoksi Coating Zemin Kaplama

» karma » Bakımı Kolay Epoksi Coating Zemin Kaplama

Zemin kaplama konusunda her geçen gün gelişimini biraz daha arttıranEpoksi Ankara kuruluşumuz, ortamın dekorasyonuna da katkı sağlamaktadır. Zemin kaplama denildiğinde son dönemde en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi epoksicoating olarak karşımıza çıkar. Az yıpranmış ya da aşınmış yüzeylerde veya beton zeminlerde kullanılan belirtilen kaplama, uzun süre kullanışlı olması ve dayanıklılığı ile dikkat çeker. Yüzeye […]

Zemin kaplama konusunda her geçen gün gelişimini biraz daha arttıranEpoksi Ankara kuruluşumuz, ortamın dekorasyonuna da katkı sağlamaktadır. Zemin kaplama denildiğinde son dönemde en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi epoksicoating olarak karşımıza çıkar. Az yıpranmış ya da aşınmış yüzeylerde veya beton zeminlerde kullanılan belirtilen kaplama, uzun süre kullanışlı olması ve dayanıklılığı ile dikkat çeker. Yüzeye sağlam ve sert bir şekilde yapışma özelliği sayesinde kaplamalar uzun süre zarar görmeden kullanılabilir.

Hızlı Ve Güvenilir Hizmet

Epoksi zemin kaplama Ankarafirmamız içerisinde mikro beton, pvc zemin kaplama ve poliüretan gibi hizmetlerde vardır. Hızlı ve güvenilir bir şekilde kaplama sürecini tamamlayan profesyonel çalışanlar, en kaliteli işin çıkmasına katkı sağlar.

  • Yaşadığınız mekanların zemininden sıkıldıysanız, kırık ya da aşınma gibi problemler varsa firmamızdan yardım alabilirsiniz.
  • Son derece uygun fiyatlı olan kaplama hizmeti, en kısa sürede tamamlanarak ortamın yenilenmesine katkı sağlanır.
  • Zemin kaplamalarda, pürüzlü, pürüzsüz, düz ya da portakal kabuğu görüntüsünden yararlanmak mümkündür.
  • Mekanik ve kimyasal ürünlerden meydana gelen kaplama maddeleri, sağlık açısından zararlı değildir.

Üniversite binaları ve sınıflar: Belirtilen kaplama ürünleri, üniversite binaları ya da sınıflarda kolay bir şekilde kullanılabilir. Uzun yıllar dayanıklı, zarar görmeyen ve su geçirmeyen ürünlerimiz, özel olarak üretilir.

Pürüzlü Ve Pürüzsüz Farklı Çeşitleri Mevcut

Renk ve desen seçimi kaplama işlemi öncesinde tamamen müşterilere bırakılmaktadır. Epoksi zemin Ankara şirketimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğundan dolayı farklı alternatifler oluşturulur.

  • Zeminin daha fazla zarar görmemesi ve kırılmaması adına bu tür kaplama hizmetleri son derece avantajlıdır.
  • Şirketimiz en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman profesyonel çalışma ekipleri ile birlikte hareket eder.
  • Alanında uzman, deneyimli personeller sayesinde kaplama süreci en kısa zamanda tamamlanarak müşteriye teslim edilir.
  • Alanın büyüklüğüne ve kullanılacak olan malzemelere göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.
  • Epoksi zemin ürünleri, tamamen uluslararası standartlara uygun bir şekilde üretildiklerinden dolayı kullanımı son derece kolaydır.

Ürünlerin tamiri mümkün olduğundan dolayı herhangi bir zarar görmesi durumunda yeniden onarımı yapılabilir.