Avrupa’da Reklam Vermenin Püf Noktaları 2020

» karma » Avrupa’da Reklam Vermenin Püf Noktaları 2020

Markanızı büyütmek ve geliştirmek, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için yapacağınız en iyi pazarlama yöntemlerinden biri reklam yatırımlarıdır. Avrupa’da reklam vermenin püf noktası ise öncelikle kaliteli ve profesyonel bir ajansla birlikte hareket etmektir. 2020 yılı reklam ve pazarlama faaliyetlerinde köklü değişimlerin yaşandığı bir yıl oluyor. Koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada insanların gündelik yaşam […]

Markanızı büyütmek ve geliştirmek, ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için yapacağınız en iyi pazarlama yöntemlerinden biri reklam yatırımlarıdır. Avrupa’da reklam vermenin püf noktası ise öncelikle kaliteli ve profesyonel bir ajansla birlikte hareket etmektir. 2020 yılı reklam ve pazarlama faaliyetlerinde köklü değişimlerin yaşandığı bir yıl oluyor. Koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada insanların gündelik yaşam alışkanlıkları değişirken bu durum reklam ve pazarlama sektörü açısından oldukça önemli bir gelişme oldu. Evde yaşam sürelerinin arttığı bugünlerde müşterilerinize ve hedef kitlenize ulaşabilmenin en etkili yolu ise televizyon ve radyo reklamlarını arttırmak ve başta sosyal medya olmak üzere web dünyasında görünürlüğünüzü arttırmaktan geçiyor.

Kaliteli Ve Dikkat Çekici Reklamlar

Avrupa’da tanıtımını yapmak istediğiniz marka, ürün ve hizmetlerinizin hedef kitlenizle buluşabilmesi için verdiğiniz reklamların formatı, yayınlandığı mecra ve yayın süre ve saatleri oldukça önemlidir. Doğru bir Avrupa reklam planlaması, 2020 dünyasında bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Ticaretini yaptığınız ürün ve hizmetlerin tanıtılması, kaliteli ve dikkat çekici şekilde olmalıdır. Televizyon reklamları, jenerikler ve tanıtım videoları ile markanızın bilinirliğini arttırarak, satışlarınızda olumlu etkiler oluşturabilirsiniz.

Doğru Hedef Kitle Tespiti

Doğru hedef kitlenin tespiti ve bu hedef kitlenin en çok kullandığı yayın mecraları ile bu yayınlarla buluştuğu zaman aralıkları belirlenerek, reklamlarınızın yayın planlaması yapılmalıdır. Örneğin çocuklarla ilgili ürünler üretiyorsanız, hedef kitleniz yaş aralığına göre doğrudan çocuklar veya ebeveynlerdir. Bu kişilerin ilgi duydukları programlar ve yayın kuşakları reklam filminizin, jeneriğinizin ya da bant reklamlarınızın gösterileceği en uygun periyotlardır. Aynı şekilde marka, ürün ve hizmetlerinizin özelliğine göre internet ve sosyal medya platformları belirlenerek bu mecralarla tam uyumlu reklam öğeleri hazırlanmalı ve doğru SEO kanallarıyla hedef kitlenizle buluşmalıdır.

Teknolojiye Uyumlu Reklam Planlaması

Avrupa Türk Televizyonlarına reklam vermek için 2020 dünyasını yakından takip eden, teknolojik ve toplumsal değişim ve gelişmeleri yakından izleyen ve hizmetlerini sürekli güncelleyerek sunan Tutus Media ile iletişime geçebilirsiniz. Avrupa’da yayın yapan televizyonlarda, internet ortamında ve Youtube gibi dünyanın her noktasına ulaşan sosyal medya platformlarında marka, ürün ve hizmetleriniz en kaliteli ve etkili içeriklerle hazırlanır ve reklam planlamanız yapılır. Farklı mecralarda en uyumlu reklam ve tanıtım faaliyetleri için sizlere iş ortaklığı teklif ediyoruz.