Antalya Günlük Araç Kiralama Fiyatları

» karma » Antalya Günlük Araç Kiralama Fiyatları

Tatile giden kişiler için en önemli sıkıntılardan bir tanesi de araç sıkıntısı oluyor. Eğer gittiğiniz tatil bölgesine kendi aracınızla gitmediğiniz takdirde taksi tutmak, otobüse binmek oldukça zahmetli işler. Çünkü tatilin amacı sürekli bir yerlerde gezmek ve bilmediğiniz bir yerde de bu tür durumlar sıkıntı oluşturabilir. Bu sebeple siz de araç kiralayarak bu tür sorunları kökten […]

Tatile giden kişiler için en önemli sıkıntılardan bir tanesi de araç sıkıntısı oluyor. Eğer gittiğiniz tatil bölgesine kendi aracınızla gitmediğiniz takdirde taksi tutmak, otobüse binmek oldukça zahmetli işler. Çünkü tatilin amacı sürekli bir yerlerde gezmek ve bilmediğiniz bir yerde de bu tür durumlar sıkıntı oluşturabilir. Bu sebeple siz de araç kiralayarak bu tür sorunları kökten çözebilirsiniz.

Yüce Rent A Car ile oldukça bakımlı ve temiz araç kiralamak mümkün olacaktır. Antalya rent a car ve diğer bölgeler için dilediğiniz süre için araç kiralayabilirsiniz. Bu araç kiralama günlük, haftalık ve aylık şekilde de olabiliyor.

Kundu Oto Kiralama

Kundu, Antalya’da tatil bölgesi denildiği vakit akla ilk gelen yerlerden bir tanesi. Tam 35 adet 5 yıldızlı oteliyle birlikte ön plana çıkan Kundu’da gezmek için de bir araç şart. Antalya bilindiği üzere bir tatil cenneti. Böyle bir yerde de sürekli gezmek, tarihi yerleri gezip farklı plajlara gitmek isteyebilirsiniz. İşte bu tür bir durumda Kundurent a car ile araç kiralamak oldukça iyi bir çözüm olacaktır.

Fiyat olarak da oldukça uygun fiyatlar olduğunu söylemek mümkün. Tabii ki firmanın bünyesinde birçok farklı araç markası da mevcut olduğu için araçtan araca farklılık fiyat olarak da oluşacaktır.

Belek Araç Kiralama

Antalya’nın bir diğer gözde tatil bölgelerinden bir tanesi olan Belek’te de tatil için oldukça lüks yerler bulunmaktadır. Belek rent a car işlemini yapan kişiler de sadece Antalya’da havaalanından Belek’te kalacakları oteller için bu araç kiralama işini yapabildikleri gibi bunun yanı sıra yine haftalık ya da aylık da araç kiralama yolunu seçebilirler.

Yüce Rent A Car’da araç filosu oldukça geniş. Hatta isteyenler için minibüs bile var yani kişiler isterlerse minibüs dahi kiralayabilirler. Aracın cinsine göre günlük kiralar yaklaşık olarak 280 liradan başlarken minibüs gibi araçların kiraları da 1.400 lirayı bulmaktadır. Tabii ki uzun süreli kiralamalarda da fiyatlar daha uyguna gelebilmektedir.